Walizka interpretacji snów

Po co marzyć o walizce?

Z czym kojarzy się walizka? W prawdziwym życiu wyciągamy go tylko wtedy, gdy wybieramy się w podróż lub po prostu się przeprowadzamy. Co dziwne, wiele książek o marzeniach interpretuje ten temat właśnie jako przepowiednię długiej podróży, ale aby wiarygodnie zrozumieć, o czym marzy taka torba podróżna, musisz pamiętać wszystkie momenty snu.

Bardzo ważna jest pełnia, przedmioty, które się w niej znajdowały, wymiary – może torba była ogromna jak komoda, a może mała jak kuferek? Niemal najważniejszą rolę odgrywają czynności, które wykonałeś z tym obiektem we śnie. Ogólnie rzecz biorąc, najdrobniejsze szczegóły są ważne dla przewidywania wymarzonej książki, a poniżej przeanalizujemy je w kolejności.

Widzenie walizki we śnie: na gorsze czy na lepsze?

Według interpretacji większości książek o marzeniach walizki i torby są pewnym zwiastunem podróży, ale główne pytanie – jaka będzie droga, w dużej mierze zależy od tego, co znajdowało się w torbie podróżnej, jaki był jej kolor.

Jeśli we śnie właśnie widziałeś walizkę, interpretacja snu zwiastuje pewne wieści z daleka, jeśli stało się to na wiosnę. Jeśli widziałeś taki sen latem, twoje oczekiwania i aspiracje pójdą na marne.

Widzenie walizki we śnie nie zawsze dotyczy podróży, niektóre książki o marzeniach interpretują taką fabułę jako porażkę w biznesie. Jeśli było w nim kilka przypadkowo rozrzuconych rzeczy, możesz być pewien, że konflikt z ukochaną osobą wybuchnie bardzo szybko.

Według wymarzonej książki Millera walizka we śnie ma podwójne znaczenie. Jeśli jesteś biznesmenem iw ramionach Morfeusza martwisz się o integralność ładunku w torbie, to niewątpliwy sukces czeka na Ciebie w nadchodzącym przedsięwzięciu. Jeśli nie pasuje do wszystkiego, nie da się zatrzasnąć zamka – spodziewaj się awansu lub premii.

Nowa walizka we śnie, zgodnie z interpretacją wymarzonej książki Wędrowca, oznacza dla mężczyzny związek seksualny z młodą damą. Dla dziewczyny jest to symbol jej czystości, bliskości intymnych związków, niechęci do przejścia na nowy poziom relacji z bratnią duszą.

Stara walizka, a co gorsza, podarta, to znak wymarzonej książki o istniejących problemach w dziedzinie zdrowia seksualnego u kobiet. Dla mężczyzny taki obraz ma znaczenie psychoanalityczne, symbolizuje rozczarowanie i nieufność wobec płci przeciwnej.

Połączenie dwóch znaczących symboli jest tym, o czym marzy walizka z pieniędzmi. Wszystko zależy od tego, czy były to banknoty papierowe, czy monety. Żelazna kreda w torbie to symbol udanych wydarzeń podczas zbliżającej się podróży, która pomoże Ci nawiązać nowe dochodowe połączenia i zapewnić wygodne życie.

Jeśli walizka z pieniędzmi była wypełniona do góry papierowymi rachunkami, to wymarzona książka przewiduje tylko rozczarowania i straty. Chociaż, jeśli w tym samym czasie nie udało Ci się zapiąć zapięcia, możesz przygotować nowy garnitur – awansujesz w pracy.

Ezoteryczna książka snów interpretuje pełną walizkę we śnie jako oznakę sytości doświadczeniem. Sekrety, sekrety gromadzone w bagażu wiedzy przez całe życie są ciężarem nie do uniesienia, który cię obciąża i chce się wyrwać.

Po co marzyć o pustej walizce? W każdym razie prognozy wymarzonej książki nie będą dobre: ​​dla małżeństw taki obraz oznacza niezgodę w rodzinie, a nawet cudzołóstwo. W niektórych przypadkach pusta torba obiecuje wiadomość o czyjejś śmierci.

Dlaczego śni czerwona walizka? Taki sen niesie podświadome sygnały, że twoja namiętna natura jest teraz u szczytu swojej aktywności, a książka snów ostrzega, że ​​uXNUMXbuXNUMXbmożesz popełnić nieodwracalne czyny, które podważą twój autorytet i zaufanie do ciebie.

Działania z torbą podróżną we śnie

Pakowanie walizki w drogę nie jest zbyt dobrym symbolem, zgodnie z przewidywaniami z wymarzonej książki. Pokłócisz się ze swoim partnerem, nie wstydząc się wyrażeń, możesz powiedzieć wiele bzdur, których będziesz bardzo żałować w przyszłości.

Według Women’s Dream Book pakowanie rzeczy do walizki we śnie jest zapowiedzią bardzo korzystnej i owocnej podróży, ale tylko wtedy, gdy rzeczy w niej są starannie ułożone.

Jeśli ubrania i inne przedmioty były w nieładzie, pogniecione i porozrzucane, niestety, jakie sny o spakowaniu walizki zapowiadają kłopoty w podróży i szybki koniec podróży z powodu szeregu niesprzyjających okoliczności

Po co marzyć o zgubieniu walizki? Jeśli we śnie pieniądze i cenne dokumenty były ukryte w zagubionej torbie, to w rzeczywistości osoby postronne bezczelnie zbiorą owoce przepracowania. Twoje zdolności intelektualne są wykorzystywane do samolubnych celów.

Jeśli zgubiłeś walizkę z rzeczami, a we śnie nie odczuwasz z tego powodu żadnych specjalnych uczuć, to w rzeczywistości, zgodnie z przewidywaniami wymarzonej książki, będziesz gotowy pracować więcej, nie poddawaj się i w rezultacie twoje nadzieje się spełnią.

Taka strata może również obiecać donos na osoby pozbawione skrupułów, jeśli zauważysz, kto dokładnie ukradł walizkę. Czy twarz jest znajoma? Możesz zerwać relacje z tą osobą, ta osoba przyniesie tylko kłopoty.

To samo można powiedzieć o tym, dlaczego marzy się o zapomnieniu walizki we śnie. Tylko w tym przypadku ciężka praca nie zostanie doceniona przez władze, ale w końcu nadal są przez nie wykorzystywane. We śnie szukanie walizki jest symbolem wymarzonej książki o utracie własnego „ja”, jesteś zdezorientowany w sytuacjach miłosnych w życiu, pilnie musisz zmienić sytuację i ponownie rozważyć swoje priorytety.

Jeśli w tym momencie rzeczy pozostawiają wiele do życzenia, kupowanie walizki we śnie jest wyraźnym znakiem, że wkrótce wszystko się zmieni z pomocą twoich przyjaciół. Potrzebujesz ich, nie okazuj dumy, to tylko zaboli.

Czytaj więcej:  Po co marzyć o pojednaniu z ukochaną osobą

Noszenie we śnie walizki, która wydaje Ci się nieznośnie ciężka, jest podświadomym dowodem na to, że Twoje kompleksy „pochodzą z dzieciństwa”. Ingerują w życie, nie starasz się ich pozbyć, ale nic w życiu się nie zmieni, jeśli zajmiesz tak bezwładną pozycję.

Wybierz swoje marzenie 👇

Po co marzyć o walizce z rzeczami?

Zgubić walizkę we śnie

Interpretacja snów, aby odebrać walizkę

Torba podróżna z interpretacją snów

Po co marzyć o portfelu z pieniędzmi?

Zbieraj pieniądze we śnie

Cześć! 🤗

Teraz wspólnie przekonajmy się, czy Twoje marzenie się spełni? 🔮 O którym dziś marzyłam. Dokładnie tej nocy.

Dlaczego walizka śni?

Czy miałeś kiedyś prorocze sny?

Dlaczego walizka śni

Pusta walizka – tracisz czas. Kiedy myślisz, twoi konkurenci są w pełnym rozkwicie.

Napakowany rzeczami – twoi współpracownicy i współpracownicy zamierzają cię wrobić. Będziesz musiał odpowiedzieć za wszystkie swoje błędy i niedociągnięcia.

Zbieranie walizki we śnie – czekają na Ciebie niekorzystne zmiany.

Rozpakowanie walizki – do kłótni w rodzinie i kłopotów w pracy.

Kupowanie walizki – twoja samowola i duma mogą spowodować poważną porażkę, w wyniku której wszyscy ucierpią.

Sprawdzanie walizki w bagażu to zdrada bliskiego przyjaciela.

Aby otrzymać walizkę w bagażniku – sam zdradź przyjaciela, choć nieświadomie. Ten symbol będzie miał pozytywne znaczenie tylko wtedy, gdy śniłeś, że zgubiłeś lub zepsułeś walizkę. Oznacza to, że już wkrótce Twoje problemy zostaną rozwiązane i to naraz.

Wyobraź sobie, że gubisz walizkę lub wyrzucasz ją do śmieci – i przepada bezpowrotnie.

Widzenie walizki we śnie

Sen, w którym pakujesz torby w ramach przygotowań do podróży, zapowiada kłótnię z partnerem.

Całkowicie stracisz kontrolę nad sobą i przypomnisz sobie wszystkie wyzwiska.

Kupowanie walizki zwiastuje, że wpadniesz w kłopoty i będziesz polegać na pomocy bliskiej osoby.

Jego wsparcie zainspiruje Cię do walki z trudnościami.

Jeśli śnisz, że nosisz walizki, które są dla ciebie bardzo ciężkie, oznacza to, że masz skłonność do kompleksów.

Jednocześnie nie spieszysz się, aby sobie z nimi poradzić, ale wolisz niczego nie zmieniać, mimo że ingerują w twoje życie.

Poświęć czas na rozwiązanie swoich problemów.

Co oznacza walizka do spania

Widzenie walizki we śnie

Co oznaczają sny Walizka

Pakowanie walizki we śnie, wybieranie się w daleką podróż jest oznaką kłopotów w relacjach z przełożonymi. Siedzenie na walizce przed wyruszeniem w podróż to zwłoka w spłacie pieniędzy.

Noś we śnie bardzo ciężką walizkę – będziesz musiał wykonywać pracę niezwiązaną z twoimi bezpośrednimi obowiązkami. Wymarzona walizka pełna pieniędzy po brzegi – do rozczarowania w prawdziwym życiu. Porzucona walizka jest oznaką niezgody i nieskoordynowanych działań z partnerami biznesowymi.

Jeśli we śnie skradziono ci walizkę z cenną zawartością, oznacza to, że w rzeczywistości stracisz coś bardzo drogiego. Znalezienie czyjejś walizki to drobna radość, żal za straconymi szansami i nostalgiczne uczucia.

Sen o walizce

Widzenie walizek podróżnych we śnie – do podróży, a także do porażki. Pakowanie walizek oznacza, że ​​już wkrótce wyruszysz w przyjemną podróż.

Widzieć, że zawartość twojej walizki jest w strasznym bałaganie, zwiastuje ci kłótnię, a także krótką podróż, która zakończy się dla ciebie niechlubnie. Pusta walizka – do rozczarowania w miłości i małżeństwie.

Jeśli o walizce marzy osoba, która często podróżuje służbowo, to dla niej obietnicą sukcesu będzie marzenie o tym, jak sprawdzi zawartość swojego bagażu.

Jeśli śni, że walizka jest mała i nie mieści wszystkich rzeczy, to taki sen obiecuje mu awans, nagrodę za jego wysiłki.

Jeśli młoda kobieta na próżno próbuje otworzyć swoją walizkę we śnie, oznacza to, że w prawdziwym życiu będzie próbowała zdobyć serce bardzo bogatej osoby, ale okoliczności uniemożliwią jej odniesienie sukcesu. Jeśli we śnie nie może zamknąć walizki, oznacza to, że upragniona podróż przyniesie jej tylko rozczarowanie.

Walizka we śnie: najbardziej szczegółowe interpretacje w popularnych książkach o marzeniach

Walizki i inne podobne akcesoria podróżne w tej wymarzonej książce to znak, że śniący próbuje ukryć przed innymi pewne wydarzenia, działania lub uczucia.

Jedna trzecia życia człowieka to sen. Sen jest źródłem energii w ciągu dnia i gwarancją dobrego samopoczucia. Podczas snu organizm odpoczywa. Wiele procesów spowalnia. Jednak niektóre obszary mózgu stają się bardziej aktywne podczas snu, analizując informacje zebrane w ciągu dnia, które trafiają do innych obszarów mózgu w postaci obrazów.

Jeśli poprawnie odszyfrujesz te obrazy, możesz zidentyfikować problemy, które pośrednio martwią marzyciela, a nawet przewidzieć przyszłość. Marzysz o walizce? Co to by oznaczało?

Najpopularniejsze książki o marzeniach

Najbardziej znane książki o marzeniach:

interpretować ten sam sen inaczej.

 • Psycholog Miller stworzył swoją wymarzoną książkę (2125 interpretacji snów) na podstawie wieloletniej komunikacji z pacjentami;
 • Psychoanalityk Freud w swoim słynnym dziele Interpretacja snów ujawnia sny jako sekretne pragnienia śniącego;
 • Vanga rozszyfrowała sny, porównując życie ludzi i historię całych krajów. Jej wymarzona książka zawiera 79 interpretacji;
 • Islamska książka marzeń odzwierciedla interakcję zjawisk naturalnych i wewnętrznego świata muzułmanina. Ta wymarzona książka ma 149 interpretacji.

Zastanów się, jak te dobrze znane książki o marzeniach interpretują pojawienie się walizki we śnie.

Walizka Millera

Amerykański psycholog interpretuje ten obraz na dwa sposoby.

Jego zdaniem zwiastuje marzycielowi:

 • podróż, długa droga;
 • możliwe niepowodzenia w służbie, rozczarowania w miłości i przyjaźni.

Jeśli we śnie śniący spakuje walizkę i zrobi to bez pośpiechu i spokojnie, droga będzie długa i radosna.

Czytaj więcej:  Dlaczego motyle dużo marzą w pokoju

Procesowi pakowania towarzyszy stres i negatywne nastawienie, a rzeczy nie układają się we właściwej kolejności – podróż będzie krótka, nerwowa i niewygodna.

Pusta walizka symbolizuje rozczarowanie w miłości lub małżeństwie.

Walizka z losowo zapakowanymi rzeczami drogimi marzycielowi wskazuje na możliwą kłótnię z szanowaną lub bliską osobą.

Jeśli w walizce znajduje się zestaw starych lub niepotrzebnych rzeczy, domyślnie oczekuje się nieprzyjemnej rozmowy z nieistotną osobą.

Po co marzyć o walizce – zdaniem Freuda

Freudowska interpretacja obrazu walizki jest negatywna. To ładunek problemów, ładunek kompleksów, zbiór pretensji do bliskiej osoby. Co więcej, w zależności od działania, które podejmuje śniący, zmienia się stopień negatywności:

 1. Zakup walizki wskazuje na chęć poproszenia przyjaciela o pomoc w trudnej sprawie, w której znalazł się marzyciel.
 2. Pakowanie walizki to niejawne przygotowanie do kłótni z ukochaną osobą, podczas której padnie wiele nieuzasadnionych roszczeń.
 3. Noszenie ciężkich walizek wskazuje, że zespół kompleksów i problemów znacznie komplikuje życie, ale śniący chowa je za zamkniętą pokrywą.
 4. Oderwana pokrywa walizki, zapadnięta walizka krzyczy, że stan psychiczny śniącego zbliżył się do niebezpiecznej granicy.

Interpretacja obrazu walizki autorstwa Vanga

Vanga uważa, że ​​walizka jest prototypem przyszłych zmian.

Lekka walizka mówi o próżnych oczekiwaniach, ciężka walizka mówi o znaczących, nieprzewidywalnych zmianach w życiu marzyciela.

Jeśli ktoś przegląda rzeczy w walizce, to żałuje swoich działań w prawdziwym życiu, jest gotowy zmienić niektóre ze swoich działań.

Jeśli marzyciel otworzy walizkę, która jest pusta, będzie rozczarowany czekającym go romantycznym związkiem.

Jak islamska (muzułmańska) książka marzeń odszyfrowuje obraz walizki

Walizki i inne podobne akcesoria podróżne w tej wymarzonej książce to znak, że śniący próbuje ukryć przed innymi pewne wydarzenia, działania lub uczucia.

Ten sen jest ostrzeżeniem, że tajemnica może stać się jasna, należy podjąć wszelkie środki, aby zachować tajemnicę.

Podsumowując: walizka, zdaniem wszystkich autorów książek o marzeniach, to nadchodzące zmiany oparte na zgromadzonych informacjach. Obraz walizki we śnie ostrzega marzyciela przed możliwymi stratami w związku.

Aby dokładniej zinterpretować ten sen, musisz dowiedzieć się bardziej szczegółowo, kto i kiedy śni.

Kto marzy o walizce

Człowiek, który często podróżuje

Jeśli marzyciel-podróżnik dokładnie sprawdza swoją walizkę przed wyjazdem służbowym, starannie pakując wszystko, to czeka go sukces w służbie. Kierownictwo wkrótce doceni jego dokładność i spójność.

Jeśli śni, że walizka jest mała i nie mieści wszystkich rzeczy, to taki sen obiecuje mu awans, nagrodę za jego wysiłki.

niezamężna dziewczyna

Jeśli młoda kobieta marzy o dużej, drogiej walizce wykonanej z prawdziwej skóry, jej uwagę przyciągnął bogaty mężczyzna.

Jej próby otwarcia walizki zakończyły się niepowodzeniem – jej wybranka będzie jej obojętna.

Jeśli uda jej się otworzyć walizkę, jej uwaga zostanie nagrodzona.

Jeśli dziewczyna widzi w walizce bezkształtną bryłę rzeczy – jej wybraniec jest nieczytelny w romansach, lepiej trzymać się od niego z daleka.

Walizka jest w porządku, rzeczy starannie złożone – wybranka jest gotowa na długi związek miłosny.

Jeśli dziewczyna we śnie nie może zamknąć walizki, oznacza to, że nie będzie w stanie przerwać miłosnego związku, który stał się ciężarem.

Kobieta

Zamknięta walizka ze zgubionym kluczem może mówić o tajemnicach, które ma współmałżonek.

Mała podniszczona walizka może skrywać przykry sekret, którego kobieta nie chciałaby wyjawić bliskim i rodzinie.

Torba podróżna-walizka na kółkach może ostrzegać o zmianach związanych z bliskimi.

Jeśli kobieta zdobędzie walizkę, wkrótce zostanie matką.

Singiel

Kupowanie walizki obiecuje znajomość w niedalekiej przyszłości z miłym nieznajomym. Na podstawie koloru walizki niektóre wymarzone książki określają nawet, jak to będzie: blondynka, brunetka lub ruda.

Walizki z miękkiej tkaniny mówią o miękkiej naturze wybranki, twardej, z ostrymi krawędziami – o jej silnej woli.

Otwierająca się w dłoniach marzyciela walizka, z której wypadną rzeczy, ostrzega przed nieprzyjemnymi faktami, o których wkrótce dowie się o swojej wybrance. Może to być ostrzeżeniem przed koniecznością lepszego poznania ukochanej osoby.

wniosek

Możesz być sceptyczny co do interpretacji snów. Jednak nasz mózg potrafi wychwycić każdą, nawet najmniejszą porcję informacji, obok której w rzeczywistości człowiek przejdzie obojętnie. Podczas czuwania sygnały te są tłumione przez inne, ważniejsze informacje, które zapewniają witalną aktywność organizmu.

W okresie nocnej analizy mózg znajduje związek między takimi niedostrzegalnymi sygnałami i daje nam obrazy, które postrzegamy jako napływ.

Prawdopodobnie każdy w życiu miał „prorocze” sny. To tylko dowód na to, że marzenia należy traktować poważnie. I jak je interpretować, którą wymarzoną książkę wybrać – aby ocenić samego marzyciela. Najważniejsze, aby nie panikować, nawet jeśli we wszystkich książkach o marzeniach sen mówi o negatywnych zmianach losu.

To nie przypadek, że mówią, że sny są odpowiedziami na pytania, których nie możemy sobie zadać w prawdziwym życiu.

Może więc lepiej przygotować się na wszelkie zmiany, badając swoje sny?!

Jak interpretować sen o walizce – 45 znaczeń z książek o marzeniach

Walizka marzy o poprawie sytuacji finansowej w najbliższej przyszłości. Również taki sen zapowiada przeprowadzkę do nowego miejsca zamieszkania, ciekawe spotkania i rozrywkę z rodziną.

Interpretacja snu o walizce w zależności od szczegółów

W zależności od działań we śnie:

 • odprawić walizkę w bagażu – do zwolnienia z winy kolegium;
 • szybko spakuj walizkę w drogę i biegnij do samolotu – w podróż służbową;
 • przynieś torbę do domu – na chęć zmiany pracy;
 • w pośpiechu wybrać walizkę, aby ją kupić i wyjechać za granicę – na prośbę znajomych o pomoc;
 • wysiąść z autobusu i zapomnieć o walizce – na wartościowy zakup;
 • załadowanie walizki do pociągu to nietrafiona inwestycja;
 • wywieźć za granicę – do pomocy finansowej od przyjaciela;
 • nosić walizkę na kółkach – przeprowadzać się do nowego domu;
 • dowiedz się, co zostało otwarte – aby pozbyć się niepotrzebnych rzeczy;
 • podarowanie znajomemu nowej walizki – ku niespodziance od znajomych;
 • powrót z wakacji z walizką – do nieporozumień z sąsiadami;
 • poszukaj walizki i znajdź ją na szafie – z pomocą wpływowej osoby;
 • wyrzucić – popełnić zły uczynek;
 • trzymać w rękach – na trudności finansowe;
 • brać od kogoś – do przywłaszczania sobie zasług innych ludzi;
 • pomóc nieść – do pogorszenia reputacji;
 • iść z walizką do pociągu – aby pogodzić krewnych po kłótni;
 • nosić – do napadu w miejscu publicznym;
 • zamknąć i zgubić klucz – do negatywnej sytuacji w domu;
 • wchodzenie po schodach z walizką – do depresji;
 • towarzyszenie komuś w podróży i przetaczanie jego walizki – do tęsknoty za ukochaną osobą;
 • spakować walizkę, aby udać się nad morze – na długą podróż;
 • zobaczyć, jak okradziono walizkę – plotkować ze strony marzyciela;
 • stać w kolejce i trzymać walizkę – do nieporozumienia w rodzinie;
 • szykowanie się do drogi i wkładanie rzeczy do walizki – do kłótni z ukochaną osobą;
 • dać komuś – do nieudanych negocjacji z partnerami biznesowymi;
 • otwarty – na chęć założenia firmy;
 • mylić walizki – do niestabilności emocjonalnej;
 • dać walizkę – na propozycję zostania partnerem biznesowym;
 • otrzymywać – do radości;
 • wróć do domu i rozpakuj walizkę – na zaproszenie do odwiedzenia;
 • przynieś walizkę na wizytę – do konfliktu z szefem z powodu kolegi;
 • pędząc do pociągu i pakując walizkę – do poważnej kłótni z liderem;
 • spiesz się i upuść walizkę – na ciężkie próby;
 • ukraść cudzą walizkę – na okres braku pieniędzy;
 • uciec i zapomnieć o walizce – do odmowy podwyższenia wynagrodzenia;
 • zostawić i zostawić walizkę w domu – do zmiany priorytetów życiowych;
 • zobaczyć, jak spada walizka – do otwartego konfliktu z nieżyczliwym;
 • dowiedz się, że walizka zniknęła – aby porozumieć się z samolubnym przyjacielem.

Czytaj więcej:  Zabij rybę we śnie

W zależności od koloru walizki:

 • biały – do łez;
 • niebieski – ku zazdrości innych;
 • żółty – do zmian w relacjach;
 • zielony – do pojawienia się wpływowego konkurenta w biznesie;
 • brązowy – aby otrzymać premię po ciężkiej pracy;
 • czerwony – do błędów spowodowanych emocjonalnością;
 • pomarańczowy – do stabilności finansowej;
 • różowy – do nieoczekiwanego bogactwa;
 • niebieski – na szczęście;
 • czarny – na problemy zdrowotne.

W zależności od wielkości walizki:

 • duży – do nowego poważnego związku;
 • mały – chwalić władze;
 • ogromny – na krótki romans.

W zależności od walizki:

 • pełen rzeczy i spakowany – do pracy z nieprzyjemną osobą;
 • brudny – do potępienia ze strony kolegów;
 • drogie – w celu zwiększenia dochodów;
 • droga – do niepowodzenia;
 • skóra – do nieoczekiwanego bogactwa;
 • światło – do chęci ruchu;
 • ukochany – na propozycję współpracy w nowym biznesie;
 • na kółkach – do harmonii w rodzinie;
 • nowy – do nieporozumień z bliskimi;
 • rozdarty – do rozczarowania;
 • pusty – do zdrady ukochanej osoby;
 • złamany – do zdrady przez przyjaciela;
 • rozdarty – na stres;
 • złamany i z oderwaną rączką – do niebezpiecznej sytuacji na drodze;
 • stary – na problemy zdrowotne;
 • ciężki – sprawiać kłopoty podczas podróży zagranicznej;
 • czyste – w celu poprawy zdrowia;
 • obcy – otrzymywać złe wieści.

W zależności od walizki:

 • z papierami – do szybkiego rozwiązania nagromadzonych problemów;
 • z dziecięcymi rzeczami – niestety o podły czyn;
 • z dokumentami – do grzywny w pracy;
 • z biżuterią – do finansowego dobrobytu;
 • z jedzeniem – na problemy finansowe;
 • z gruntem – na zakup nieruchomości;
 • z narzędziami – do nieplanowanych napraw;
 • z kamieniami – do nieporozumień z dalekimi krewnymi;
 • z książkami – w celu doskonalenia umiejętności;
 • ze skarpetami – na długą podróż;
 • z owocami – z pomocą nieznajomego.

W zależności od tego, czym zabrudzona jest walizka:

 • w wodzie – aby wziąć udział w wydarzeniu w pracy;
 • w błocie – zazdrość w stosunku do przyjaciela;
 • w kurzu – do małych problemów z prawem.

W zależności od tego, co znajduje się w walizce:

 • pościel – aby dodać do rodziny;
 • buty – konieczność dokonania wyboru w pracy;
 • ubrania – aby uzyskać pożądaną pozycję;
 • piasek – do pojawienia się obiecującego pomysłu.

W zależności od ilości walizek:

 • góry walizek – do samotności;
 • dwa – za dobrą cenę;
 • trzy – do wsparcia finansowego od krewnych;
 • pęczek – aby pomóc dzieciom;
 • dużo – do wartościowego zakupu.

W zależności od tego, kto jest z walizką:

 • niezamężna dziewczyna – do ciekawego znajomego;
 • były mąż – do wspomnień o miłości;
 • gość – aby otrzymywać wiadomości;
 • przyjaciel – na wycieczkę do ciepłych krajów;
 • żona – rozstać się z ukochaną osobą;
 • kobieta w ciąży – na problemy zdrowotne osoby bliskiej;
 • człowiek – do konkurencji;
 • facet – do udziału w wydarzeniu sportowym;
 • dziewczyna – chęć pomocy bliskim;
 • zmarły – otrzymać wiadomość o śmierci przyjaciela.