Co to znaczy widzieć węża we śnie

Dlaczego węże marzą. Interpretacja snów: wąż we śnie

Zdjęcie: Siergiej Peterman, Shutterstock.com

Przejdźmy do ogólnie przyjętego znaczenia symbolu, aby dowiedzieć się, o czym marzą węże. Wąż uosabia mądrość, hart ducha i nieujawnione możliwości podświadomości śniącego.

Jak interpretuje wymarzona książka, wąż oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbdrzemie w tobie ogromny potencjał wiedzy o tajemniczych i tajemniczych rzeczach. Jesteś obdarzony wielką wewnętrzną siłą, która czeka na odpowiedni moment, aby się ujawnić.

Wiele węży we śnie pojawia się w czasie, gdy szczególnie potrzebujesz pomocy wyższych mocy. Najprawdopodobniej po takich snach niespodziewanie znajdujesz odpowiedzi na dręczące Cię pytania.

W trakcie takich snów twoja podświadomość aktywnie pracuje nad znalezieniem wyjścia z trudnych sytuacji i rozwiązuje zadania, o które prosi ją twoja świadomość. Możesz dowiedzieć się bardziej szczegółowo, co chce powiedzieć twój wewnętrzny głos, jeśli pamiętasz dodatkowe znaki, które były obecne we śnie. Mogłoby być:

 • Pewien kolor widzianego gada.
 • Działania wykonywane przez węża lub ciebie w stosunku do niego.
 • Lokalizacja węża.
 • Kto marzył o wężu.

  Jeśli kobieta miała sen o wężu, spotka szanowaną osobę, która będzie ją wspierać i dbać o jej dobre samopoczucie.

  Może być pewna jego i jego intencji. Ta osoba naprawdę da jej pełne szacunku uczucia i nigdy nie zawiedzie.

  Dla ciężarnej marzycielki sen, w którym widziała węża, obiecuje doskonałe zdrowie przez cały okres rodzenia dziecka i łatwy poród. Dziecko urodzi się silne i zdrowe. Po latach stanie się posłuszny i mądry.

  Jeśli niezamężna dziewczyna zobaczy we śnie węża, będzie szczęśliwa w małżeństwie. Jej przyszłego męża będzie wyróżniać dobre usposobienie i jasne myślenie. Najprawdopodobniej będzie nieco starszy od marzyciela, ale nie będzie to przeszkodą dla wzajemnej miłości.

  Jeśli mężczyzna marzył o wężu, powinien być ostrożny w komunikowaniu się ze swoimi nowymi znajomymi kobietami. Nie myśli jeszcze o konsekwencjach swoich czynów i życia na dzień dzisiejszy, nie myśli o przyszłości. Taki znak jawi się mu jako ostrzeżenie przed koniecznością większej wybiórczości w swoich związkach i większego zaufania do swoich uczuć.

  Jaka ona była?

  Dla dokładniejszej interpretacji snu warto przypomnieć sobie, jak wyglądał śniący wąż. Jak wyjaśnia wymarzona książka Iriny Udilovej, możesz zrozumieć, dlaczego śni wielki wąż, w zależności od jego koloru.

  1. Jeśli wąż był zielony, oznacza to, że wkrótce spodziewane są duże zyski. Nadejdzie z nieoczekiwanego źródła, ale przyda się. Duży szmaragdowy boa dusiciel marzy o ogromnym bogactwie, które przyjdzie do ciebie w najbliższej przyszłości. Staraj się mądrze gospodarować swoimi pieniędzmi, aby zapewnić sobie i swojej rodzinie godziwą przyszłość.

  2. Czarny wąż może oznaczać gniew lub zazdrość, które osiadły w twoim sercu. Taka wizja radzi szybko pozbyć się niechcianych negatywnych emocji, w przeciwnym razie skorodują cię od środka i zatrują twoje istnienie. Ciesz się tym, co masz na tym etapie, resztę, przy odpowiednim nastawieniu, możesz łatwo uzyskać do swojej dyspozycji.

  3. Sen, w którym był biały wąż, zwiastuje rychłe małżeństwo. Biały symbolizuje małżeństwo i życie rodzinne. A w kontekście snu z wężem obiecuje szczęśliwe życie rodzinne i mądrego partnera życiowego, z którym szybko osiągniesz sukces.

  4. Śniący gruby wąż przepowiada ci życie w dobrobycie i dostatku. Będziesz w stanie osiągnąć wysokie wyniki w działaniach, w które się angażujesz. Dobrobyt materialny jest tuż za rogiem, pozostaje podjąć kilka decydujących kroków, od których zależeć będzie Twoja przyszłość. Postaraj się zdać je z godnością i znieść ostatnie próby przed całkowitym triumfem.

  Działalność

  Jeśli śniłeś o wężu, który zachowywał się wobec ciebie agresywnie, przemyśl swoje zachowanie wobec innych. Być może przypadkowo powiedziałeś słowo lub bezmyślnie obraziłeś ukochaną osobę.

  Wąż atakuje, jeśli podświadomość próbuje dać ci znać, że twoje działania są destrukcyjne i prowadzą w przeciwnym kierunku do zamierzonego celu. Jeśli nie zmienisz swojego charakteru, ryzykujesz, że narobisz sobie wrogów.

  Ukąszenie węża we śnie ma podobne znaczenie. Jeśli wąż ugryzł we śnie, można powiedzieć, że jest to ostatnie ostrzeżenie z góry o potrzebie zmiany stylu życia i myślenia. Zmieniając negatywne myśli na pozytywne, zobaczysz rzeczy w zupełnie innym świetle.

  W życiu zaczną się dziać wydarzenia, których nie można nazwać inaczej niż cudami. Jeśli śniłeś, że zabiłeś atakującą cię żmiję, oznacza to, że nadszedł punkt zwrotny w świadomości. Jesteś gotów zaakceptować nową wiedzę i zrozumieć głębię świadomości. Wkrótce zaczniesz odczuwać korzystne skutki swojej decyzji.

  Miejsce

  Zobaczyć węża w swoim domu – życie rodzinne w końcu się poprawi. Jeśli były jakieś konflikty, wszystkie zostaną zapomniane. Ty i twój małżonek macie mądrość, aby rozpoznać swoje błędy i przyznać się do nich przed ukochaną osobą. To wystarczy, aby utrzymać pokój i dobrobyt w domu.

  Jeśli węże były we śnie w wodzie, możesz zrealizować swoje stare marzenie. W krótkim czasie osiągniesz wszystko, czego pragnąłeś przez wiele lat, dzięki dobrze ugruntowanym okolicznościom. Jeśli na początku będziesz przerażony zachodzącymi zmianami, to z czasem poczujesz się jak ryba w wodzie w nowych warunkach.

  węże w naszych snach

  „Sny, w których pojawiają się węże, przerażają mnie. Wydaje się, że te stworzenia nie wróżą dobrze. Ostatnio znowu śniło mi się: w moim pokoju jest mały czarny wąż, nawet wydaje mi się, że się nim opiekuję – wkładam go do słoika, a potem wkładam do lodówki – myślę, że tam będzie lepiej. Potem wynoszę go na balkon, ale nagle to wąż zamienia się w całą kulę. Powiedz mi, dlaczego węże śnią?”, Galina, Krasnodar

  Energia libido

  Zwierzęta w snach symbolizują instynkty, biologiczne impulsy i impulsy, trudne do opanowania namiętności i pragnienia, które istnieją w naszej podświadomości, ale umysł ich nie rozpoznaje. Nic dziwnego, że kiedy pojawiają się lub wkradają do naszych snów, staje się to jakoś niekomfortowe. A zwłaszcza jeśli widać nieprzyjemne stworzenia – węże gadów.

  Czytaj więcej:  Dlaczego małe żaby marzą

  We śnie czytelnika pojawia się czarny wąż – kolor czarny oznacza, że ​​marzycielka negatywnie postrzega swój instynkt, nie chce go zaakceptować. Bardzo często we śnie obraz węża odzwierciedla wewnętrzne konflikty na tle seksualnym: dziewczynę kusi erotyczna chęć nawiązania kontaktu z mężczyzną, ale istnieją powody, które ją powstrzymują. Może być żonaty lub wydaje jej się, że nie do końca pasuje do pary, a instynkt seksualny „wzywa”. Być może zerwała ze swoim partnerem, a on nadal dzwoni i wydaje się, że ciało tego chce, ale umysł nalega – to niemożliwe! Aby rozładować te wszystkie konflikty, sny zaczynają wysyłać obrazy węży – jako symboliczny dowód na to, że wciąż masz erotyczne impulsy.

  W najbardziej ogólnym znaczeniu wąż we śnie symbolizuje energia libido, przypływ witalności, który może przejawiać się zarówno w impulsach seksualnych, jak iw czymś innym. W opisanym śnie kobieta stara się „zachować” swoją seksualność: wkłada węża do słoika, wkłada go do lodówki. Obraz zimna odzwierciedla stan osamotnienia, ale tutaj jest tworzony sztucznie – to znaczy, że jest partner, jest też do niego pociąg, ale skrzętnie go ukrywa przed sobą. Znaczenie snu polega na uwolnieniu impulsów do wolności, a nie próbowaniu ich ukrywania przed sobą.

  Obraz węża we śnie nie zawsze jest negatywny. Są sny, w których wąż nie kusi, ale motywuje człowieka do działania. Oto na przykład sen, który opowiedział mężczyzna, początkujący psycholog. We śnie wszedł do wschodniej świątyni i zobaczył na podłodze obraz koła, w którym leżał zwinięty wąż. Mienił się różnymi kolorami, po czym zaczął się unosić, nabierając niesamowitego niebiesko-zielonego koloru.. W jodze istnieje coś takiego jak energia kundalini. Znajduje się u podstawy kości ogonowej i jest przedstawiany jako wąż zwinięty w pierścień – to właśnie tę energię psycholog widział we śnie. świątynia и okrągłe kształty mówią, że sen jest znaczący – w tym przypadku służy jako wsparcie, wskazuje na przebudzenie silnej energii, którą można skierować na samodoskonalenie.

  Oszustwo i kłamstwa

  W zależności od scenerii i postaci, które są obecne we śnie, możesz zrozumieć: obraz węża odnosi się do twoich wewnętrznych impulsów lub mówi, że w twoim otoczeniu nie wszystko jest w porządku. Jeśli we śnie są krewni, znajomy lub kolegia, wtedy wąż może oznaczać czyjeś oszczerstwo, nieszczery stosunek do ciebie, zwłaszcza jeśli wypuszcza rozwidlony język.

  Jadowite węże zwiastować niebezpieczną sytuację, kłótnie lub konflikty oparte na zawiści lub zazdrości. Może to jednak być trucizna, którą sami się zatruwamy: nie zapominajmy, że wszystkie obrazy zwierząt widziane we śnie należy najpierw wypróbować na sobie. Viper wiąże się z destrukcyjnym gniewem i zazdrością.

  Cobra, który rozpuszcza swój kaptur, ucieleśnia moc i strach przed tą mocą.

  Boa lub pyton mieć znaczenie falliczne i ostrzegać, że sytuacja wygląda groźnie, a emocje mogą Cię pochłonąć lub udusić.

  Nasza podświadomość zauważa wszystkie małe rzeczy i niuanse zachowań innych ludzi znacznie wcześniej niż my. Intuicyjnie czujemy, że coś jest nie tak, ale na poziomie podświadomości wiemy na pewno, że zdrada lub zdrada ma miejsce właśnie teraz. Symbole snów pomogą rozszyfrować sygnały płynące z głębi psychiki. Wąż jako obraz oszustwa i pokusy seksualnej wskazuje na trudną sytuację w życiu intymnym śniącego: zarysowany jest trójkąt miłosny, zdrada, ktoś jest zainteresowany twoim mężem, jeśli jego obraz jest obecny we śnie.

  marzyciel próbując poradzić sobie z wężem – tak objawia się chęć poradzenia sobie z impulsami, pohamowania wściekłości czy złości, często uwikłanej w zazdrość.

  Ukąszenie węża jest interpretowana jako rana zadana przez kogoś lub przez własne niekontrolowane uczucia.

  Mądrość i wewnętrzne skarby

  Zdarza się, że we śnie próbujemy oswoić węże lub tresować je jak orientalni fakirzy. Spokojna egzystencja z wężem we śnie mówi o zdolności kontrolowania własnej energii i instynktów.

  Jeśli o tym śniłeś węże strzegą wejścia do jaskiń skarbów – w rzeczywistości symbolizuje to dostępną nam mądrość. Ale co to znaczy pokonać przerażającą kobrę, która jest gotowa rzucić się i użądlić, strzegąc bogactwa? Takie obrazy we śnie mogą wymagać bycia proroczymi, jak oczy węża, aby móc zneutralizować trucizny, którymi żądlą cię ludzie i okoliczności. Nawiasem mówiąc, jeśli w wizji wąż zrzuca skórę – jest to obraz pozytywny, oznaczający możliwość zmiany i odrzucenia wszystkiego, co stare, odrodzenia się do nowego życia.

  Jeśli miałeś niezwykły sen, w którym wąż wygląda jak w bajce, a sam sen jest wypełniony mistyczne uczucieOznacza to, że sen wzywa do mądrości lub ujawnia w tobie potężną energię psychiczną i zdolności. W tym przypadku mówimy o totem wężaktóry pomaga i uczy.

  Jeden taki sen śnił naukowiec Jamesa Watsona: zastanawiał się nad tajemnicą struktury DNA i widział we śnie dwa splecione węże. Dotarło do niego: cząsteczka ma kształt serpentyny – podwójnej helisy. Tak doszło do jednego z najważniejszych odkryć XX wieku.

  Po co marzyć o wielu wężach?

  Nasze sny są nadal wielką tajemnicą, mimo że wielu naukowców nadaje ich wyglądowi całkowicie naukowe wyjaśnienie. Przeanalizowaliśmy już, co obiecuje wąż widziany we śnie w ramach poprzednich materiałów naszej strony, a dziś porozmawiamy o tym, o czym marzy wiele węży. Czy taka „nocna przygoda” jest niebezpieczna, czy to tylko odbicie naszych wewnętrznych lęków? Rozwiążmy to!

  Czytaj więcej:  Po co marzyć o szczekających psach

  Ogólna interpretacja

  Symbolika węża jest bardzo niejednoznaczna, dlatego interpretacje snów o gadach również znacznie się różnią. Na początek warto zastanowić się nad własnym podejściem do pełzających „piękności”. Boisz się ich, czy podchodzisz do gadów spokojnie? Interpretacja twojego snu w dużej mierze zależy od tego. Większość badaczy snów uważa, że ​​uXNUMXbuXNUMXbdużo węży we śnie, jeśli ktoś się ich boi, obiecuje pojawienie się dużej liczby nieżyczliwych i wrogów w rzeczywistości. Jeśli kula gadów zwija się u twoich stóp, spodziewaj się zdrady ze strony bliskich przyjaciół, ludzi, z którymi stale się komunikujesz. Może to być towarzystwo przyjaciół, zespół roboczy lub inna organizacja, której członkowie życzą ci krzywdy. Przyjrzyj się więc bliżej swojemu otoczeniu!

  Dlaczego kobieta marzy o wielu wężach? Jeśli znajduje się w „epicentrum” pełzających gadów, jej przeznaczeniem jest znaleźć się w samym centrum nieżyczliwych. Ale przede wszystkim warto pomyśleć o pracy lub hobby grupowym, które obejmuje tylko płeć piękną – pamiętacie słynne porównanie kobiecej drużyny z wężowym gniazdem? Być może współpracownicy lub znajomi zazdroszczą ci sukcesu, rozsiewają plotki i intrygi.

  Sonnik Miller

  Wymarzona książka Millera interpretuje wiele węży jako nieprzyjemny znak. Ten traktat o snach ostrzega, że ​​​​osobę, która widzi podobny spisek podczas snu, wkrótce czeka wyjątkowo niekorzystny okres życia. Kłopoty mogą nadejść z miejsca, w którym zupełnie się ich nie spodziewasz, ale szczególnie negatywna prognoza nasila się, jeśli we śnie musisz walczyć z pełzającymi gadami i wygrywają.

  Jeśli marzyłeś o wielu wężach, ale są one małe i nie należą do kategorii jadowitych, osoba będzie musiała komunikować się z nieprzyjemnymi ludźmi zdolnymi do drobnych brudnych sztuczek, ale nie powinieneś obawiać się poważnej krzywdy. A jeśli śpiący desperacko walczy z atakującymi gadami i zabija wiele osobników – w życiu jest gotowy przejść nad głową, aby osiągnąć osobiste cele i chronić własne interesy. Jeśli węże są jadowite, to jesteś gotów zastosować ostre metody, aby wyeliminować wszystkich, którzy przeszkadzają w spełnieniu twoich planów, a jeśli nie są niebezpieczne, twoje „chodzenie po głowach” jest w tej sytuacji całkowicie nieuzasadnione.

  Interpretacja Vangi

  Słynny widzący uważał, że widzenie wielu węży we śnie jest również niemiłym znakiem. Jednak niektóre ważne szczegóły mogą złagodzić nieprzyjemną prognozę. Na przykład, jeśli wokół jest dużo węży, ale nie są jadowite i nie wyrządzają żadnej szkody, a jedynie straszą – nieżyczliwi nie będą mogli zrujnować ci życia, ich intrygi zostaną ujawnione, chociaż ty nadal muszą się denerwować tymi wydarzeniami. Jeśli gady widziane we śnie należą do gatunków jadowitych i zgodnie ze spiskiem atakują, żądlą lub próbują cię udusić, to w rzeczywistości powinieneś zachować maksymalną ostrożność, ponieważ w środowisku wrze prawdziwy spisek przeciwko tobie. Ale jeśli ktoś nadal zabija gady, zwycięstwo będzie po jego stronie, choć za wysoką cenę. Więc nadal nie zaszkodzi być ostrożnym!

  Family Dream Book

  A według rodzinnej książki o marzeniach, dlaczego węże marzą? Wiele pełzających gadów w tej odmianie interpretacji symbolizuje zło, które może objawiać się w życiu śpiącego w absolutnie dowolnej, czasem nawet najbardziej nieprzewidywalnej formie. Jeśli zgodnie z fabułą ktoś idzie drogą „usłaną” wijącymi się gadami, spodziewaj się, że wkrótce pojawią się podejrzenia i obawy związane z zaufaniem do bliskich. Nadepnąć na pełzającego gada lub nawet kilka – do silnego niepokoju, po którym nadejdzie radosny okres. Duża liczba martwych lub zabitych przez ciebie węży to dobry znak. Taka fabuła przewiduje zwycięstwo w trudnej sytuacji, osiągnięcie celów i rychłe świętowanie własnego triumfu. Ale jeśli we śnie po prostu chodzisz, a pełzające gady spadają na ciebie z góry, warto przemyśleć swoje zachowanie, ponieważ jest ono dalekie od ideału: wkrótce możesz popełnić złe uczynki, których później będziesz musiał bardzo żałować .

  Nowoczesna książka marzeń

  Co to znaczy widzieć wiele węży we śnie według współczesnej książki o marzeniach? Pojawienie się dużej liczby gadów wskazuje na zbliżające się zderzenie z zazdrością, plotkami, złością ze strony innych, a także doświadczeniami związanymi z własnym zdrowiem. Wielu współczesnych badaczy snów kojarzy spiralę węży z poważnymi siłami, które mogą być jasne lub ciemne. Ale jeśli dana osoba zdoła się z nimi zaprzyjaźnić, może odkryć w sobie niesamowite zdolności, na przykład talent w tej czy innej dziedzinie, intuicję, która nigdy nie popełnia błędów, dar przewidywania lub coś innego. Jeśli pełzające gady nie nawiązują kontaktu, ale raczej atakują człowieka, sycząc groźnie i uwalniając żądło, twoja wewnętrzna siła może działać destrukcyjnie.

  Interpretacja szczegółowa

  Na końcu artykułu podajemy inne interpretacje z różnych książek o marzeniach związanych z pojawieniem się dużej liczby gadów. Co więc może oznaczać wiele węży we śnie w zależności od ich zachowania, miejsca pojawienia się, okoliczności? Jeśli dobrze pamiętasz fabułę nocnej przygody, każdy szczegół może być świetną wskazówką do przewidywania.

  • Pokój lub zamknięta przestrzeń pełna węży – w rzeczywistości człowiek jest otoczony przez kłamliwych, zazdrosnych, złych ludzi, którzy w każdej chwili są gotowi popełnić podłość, oszukać, zdradzić.
  • Gady spadają na śpiącego z drzew lub dachów – na silne przeżycia emocjonalne związane z relacjami osobistymi.
  • Pod twoimi stopami jest wiele żmij – sam kogoś oszukasz, z powodu czego będziesz się martwić przez długi czas.
  • Węże pełzają po ciele, owijają się wokół osoby – do kłótni, konfliktów, skandali.
  • Duża liczba śpiących gadów to wspaniały znak obiecujący mądrość, szczęście, uzdrowienie z chorób i poprawę samopoczucia.
  • Nie atakują, ale po prostu patrzą na ciebie uważnie – ktoś idzie za tobą, uważnie cię obserwuje. Być może są to prawdziwi ludzie, a może Siły Wyższe.
  • Gady skulone razem – intrygować, plotkować, plotkować.
  • Pełzanie po drodze – do ingerencji, której jeszcze nie zauważasz.
  • Agresywne, atakujące pierwsze węże obiecują podstęp, zdradę, kłamstwo, chorobę.
  • Zwróć uwagę na rodzaj węży, jeśli wszystkie są takie same: żmije symbolizują drobne kłopoty, boa – trudne, trudne sytuacje, grzechotniki ostrzegają, że dana osoba może stać się ofiarą zdrady, a nieszkodliwe węże zwiastują przyjemne obowiązki, zamieszanie z radosnej okazji .

  Czytaj więcej:  Interpretacja snów martwy człowiek śni o życiu

  O czym marzą węże?

  Wymarzony wąż

  Wąż jest symbolem mądrości, dlatego gdy zobaczysz go we śnie, spodziewaj się ważnych informacji z wizji. Aby zrozumieć, dlaczego jej wygląd śni, musisz zajrzeć do książki snów, która pomoże rozszyfrować tajne znaczenie ukryte w nocnej wiadomości.

  Dlaczego węże marzą o kobiecie

  Książki o marzeniach z reguły interesują kobiety, ponieważ natura nagrodziła je zwiększonymi zdolnościami intuicyjnymi. Jeśli niezamężna dziewczyna miała sen o wężu, może zostać wciągnięta w trójkąt miłosny. Podstępny gad uosabia rywala dla zamężnej kobiety. Szczegóły snu powiedzą o tym, jaki będzie wynik tej sytuacji. Dla kobiety w ciąży taki sen będzie oznaczał narodziny córki.

  Dlaczego węże marzą o człowieku

  Słynny mistrz psychoanalizy Freud przedstawił najbardziej pozytywną interpretację snu, gdy człowiekowi śnią się węże. Jeśli wierzyć psychoanalitykowi, śniący gad wskazuje na przebudzenie męskiej siły, zwiększoną seksualność. We śnie ważne są ludzkie emocje. Jeśli mężczyzna z przyjemnością spojrzy na gada, w rzeczywistości będzie miał przyjemną romantyczną randkę. Jeśli osoba we śnie boi się węża, będzie miał problemy z komunikowaniem się z kobietami.

  Wąż we śnie – według wymarzonej książki Millera

  Sny, w których obecne są węże, są złowrogie w każdym scenariuszu. Widzenie węży atakujących ludzi oznacza wewnętrzną walkę twojej osobowości, wyrzuty sumienia. Zabicie żmii oznacza przeciwstawienie się wszystkiemu, aby osiągnąć cel, niezależnie od czyjejś opinii, przejść przez „głowy”. Przejść między nimi – żyć w długotrwałym strachu, ukąszony przez węża – poddać się złemu wpływowi. Jeśli trzymasz ją w ramionach, oznacza to, że masz wielu konkurentów, czas działać, inaczej zepchną cię z pola.

  Przypadkowo nadepnij na węża – istnieje duże prawdopodobieństwo, że nadepniesz na te same „grabie”, popełnisz stary błąd. Widzenie maluczkich – plotkowanie i oszczerstwo, trzymanie węży pod kontrolą – do nierozsądnej manifestacji mocy.

  Węże według wymarzonej książki Vanga

  Pełzające węże we śnie ostrzegają o zbliżającej się walce z wrogami, jeśli ją zabijesz, wygraj. Kula wijących się, syczących żmij to zły omen, który mówi o złym otoczeniu wokół ciebie, bądź ostrożny – podstępni koledzy mogą próbować usunąć cię ze stanowiska. Ugryzienie symbolizuje rozczarowanie bliskich, węże zwinięte w kłębek – intrygi za plecami. Jeśli wąż ściska ci szyję, usłysz o śmierci; ogromny wąż zapowiada nadejście Antychrysta.

  Dlaczego węże marzą – według wymarzonej książki Freuda

  Węże według Freuda są symbolem męskiej sfery seksualnej. Jeśli we śnie gad wygrzewa się na słońcu, masz doskonały ton seksualny. Ukąszenia wskazują na ingerencję w rodzinną idyllę przeciwnika lub chęć zmiany partnera seksualnego. Ucieczka przed wężami jest oznaką potencjalnych problemów z układem rozrodczym, zwinięte w kłębek spokojne zwierzę wskazuje na skłonność do samozadowolenia, polowanie na węże jest oznaką nadmiernej aktywności seksualnej.

  Widzenie węży we śnie – według wymarzonej książki Nostradamusa

  Jeśli zobaczysz ten obraz we śnie, powinieneś być czujny i ostrożny w tych latach, które są pod auspicjami węża, czyli 2013, 2025. W tych okresach istnieje zagrożenie bycia bez środków finansowych, wsparcie i schronienie. Eksterminacja gadów we śnie to łagodzący znak, który obiecuje ci ochronę przed Siłami Wyższymi – pomogą ci one poradzić sobie ze wszystkimi nadchodzącymi problemami.

  Sen o wężach – według wymarzonej książki Loffa

  Pojawienie się węży we śnie to niejednoznaczny symbol, który ma szerokie pole do myślenia, ponieważ różne kultury postrzegają go inaczej. W rozumieniu Loffa zwierzęta te porównywane są z autonomicznym układem nerwowym i odzwierciedlają podświadomość. Tu nie ma jednoznacznych interpretacji. Konieczne jest dokładne przestudiowanie szczegółów snu, ważnym czynnikiem jest to, co myślisz o tych stworzeniach w życiu: ze strachem lub neutralnie, jakie emocje są przytłoczone we śnie na widok węży. Tylko odpowiedzi na te pytania doprowadzą do produktywnej interpretacji snu.

  Dlaczego węże marzą – według wymarzonej książki Cwietkowa

  • Zobacz pełzające węże – zdrada, oszustwo;
  • Atakuj z ich strony – spodziewaj się choroby;
  • Czarny Wąż to ukryty wróg;
  • Ukąszenia – wielkie kłótnie;
  • Upadek z ukąszeń – upadek nadziei.

  Węże we śnie – według wymarzonej książki Hassego

  Pełzające jadowite stworzenie świadczy o wrogach płci żeńskiej. Możliwe jest „cześć” z przeszłości, pamiętasz, kogo obraziłeś? Zabić węża we śnie to poradzić sobie ze wszystkimi trudnościami, pomimo rzemiosła nieżyczliwych. Ugryziona żmija jest zwiastunem ciosu dla dumy, jeśli wąż „objął cię” – zostaniesz upokorzony i uwikłany w plotki.

  Widzenie węży we śnie – według wymarzonej książki Meneghettiego

  Obraz węży we śnie wskazuje na prawdziwe lęki, które wkradły się do naszej podświadomości. Doświadczanie paniki we śnie na widok zimnokrwistego zwierzęcia oznacza w rzeczywistości wiele lęków, problemów psychologicznych; obojętność na węże oznacza spokój, równowagę i stabilność w życiu.

  Dlaczego węże marzą – według wymarzonej książki Longo

  Wąż reprezentuje atak wroga, wiele węży – będziesz musiał wystąpić przeciwko społeczeństwu. Ręczny wąż symbolizuje zdobywanie szczytów, bogactwo i szczęście. Widzieć wokół siebie wiele posłusznych węży – aby osiągnąć wysokie pozycje w społeczeństwie.