Dlaczego kobieta marzy o kupieniu dużej ryby

Po co marzyć o kupowaniu ryb

Czasami po przebudzeniu nie można pozbyć się z głowy obrazów, które pojawiły się w snach. Ryba jest niejednoznacznym symbolem, ale większość książek o marzeniach interpretuje jej zakup jako znak czegoś nieoczekiwanego i przyjemnego. Aby dowiedzieć się więcej o tym, co zwiastują sny, spróbuj zapamiętać wszystkie szczegóły.

Różne książki o marzeniach o kupowaniu ryb we śnie

Ten sen zwiastuje dobrobyt. Podczas choroby taki sen może oznaczać szybki powrót do zdrowia, a jeśli nie ma skarg na samopoczucie, oznacza to szczęście. Uważa się, że im większy zakup, tym hojniejsza będzie fortuna dla marzyciela. Możesz bezpiecznie zrobić krok w kierunku rozwoju i realizacji swoich pomysłów. Oczywiście nowe aspekty interpretacji ujawniają szczegóły snu, im więcej zapamiętano drobiazgów, tym jaśniejsza i bardziej szczegółowa będzie interpretacja. Przejdźmy do interpretacji obrazu ryby według słynnych książek o marzeniach:

 • Miller

Jeśli we śnie ryba pływa w czystej wodzie, możesz liczyć na szczęście, podczas gdy martwa ryba może zwiastować porażkę i straty, które poniesiesz. Dla młodej damy ten obraz symbolizuje spotkanie miłości. Wędkarstwo – do wykonalnego testu, łowienie z bzdurami – do udanych osiągnięć zawodowych. Obserwowanie, jak ktoś inny łowi ryby z boku, przewiduje awans zawodowy. Nieudane połowy mogą oznaczać daremność twoich aspiracji. Wycieczka na targ rybny marzy o pomyślności i szczęściu.

 • Freud

Ta wymarzona książka interpretuje wizerunek ryby z punktu widzenia seksuologii. Żywa bijąca ryba uosabia potężną seksualność, martwa – przeciwna sytuacja, problemy w życiu seksualnym. Jeśli we śnie łowisz ryby i łowisz duży połów, powinieneś zmniejszyć liczbę partnerów seksualnych. Jeśli pamiętasz sam moment wyciągnięcia ryby z rzeki – poczekaj na dodatek.

 • Wanga

Wymarzona książka Vanga przepowiada szczęśliwe zmiany we wszystkich dziedzinach życia. Ale jest kilka niuansów, jeśli ryba jest w brudnej, mętnej wodzie – być może partner nie jest z tobą do końca szczery, bez łusek – zwróć uwagę na swoje zdrowie, odwiedź terapeutę. Wreszcie, jeśli we śnie ryba jest pozbawiona głowy, bądź bardziej ostrożny i rozważny.

W szczególności kupowanie ryb we śnie, zgodnie z powyższymi książkami o marzeniach, oznacza:

Interpreter marzeń Interpretacja
Freud Chęć zwiększenia libido i dostarczenia większej przyjemności partnerowi
Miller Do zysku i udanych inwestycji
Wanga Dramatyczne, ale przyjemne zmiany w życiu

Interpretacja szczegółów

Jak już wspomniano, znaczenie snu zależy bardziej od zawartych w nim szczegółów i szczegółów. Na przykład, jaka to była ryba, gdzie została kupiona i kto był głównym bohaterem. Przejdźmy do ich szczegółowej analizy. Zacznijmy od rodzaju ryb:

 • Zamrożone – do nieoczekiwanych i przyjemnych zmian, jeśli dobrze wygląda. Jeśli ryba jest koścista i zamrożona, spodziewaj się poważnego rozczarowania u ukochanej osoby.
 • Świeży – zapowiada ważne i radosne spotkanie, które w przyszłości może przerodzić się w przyjaźń, a nawet romantyczne relacje. Może to również oznaczać otrzymanie dużej sumy pieniędzy.
 • Czerwony – im grubsza i bardziej apetyczna ryba we śnie, tym więcej tajemnic i tajemnic cię otacza. I to jest dwuznacznie zła wiadomość, być może ktoś bliski szykuje miłą niespodziankę.
 • Żywy jest zwiastunem rozwoju w ważnej dla Ciebie sprawie. Co więcej, im większa ryba, tym poważniejszy nacisk czeka. Prawdziwy przełom i długo oczekiwane przesunięcie ze martwego punktu w ulubionej rozrywce jest możliwe.
 • Słony to smutny znak, może oznaczać smutek i tragedie, które wkrótce Cię dopadną.
 • Duży – dla dziewczyny w pozycji może to oznaczać łatwy i udany poród, jeśli nie jesteś jeszcze w ciąży, to najprawdopodobniej powinieneś poświęcić więcej czasu na swoje ulubione hobby, teraz jesteś u szczytu aktywności.
 • Wędzony – oznacza, że ​​​​osiągnąłeś harmonię ze swoim wewnętrznym światem.
 • Suszona – może się nudzisz i warto ożywić różnorodność i nowe doznania.
 • Surowy – może warto odwiedzić lekarza i upewnić się, że jesteś zdrowy.
 • Smażony – przewiduje dobry dochód, możliwy jest awans w pracy.
 • Suszone – przed nami przyjemne obowiązki.
 • Bez głowy – weź życie w swoje ręce, powinieneś być bardziej odpowiedzialną i poważną osobą.
 • Z kawiorem – marzenie o rychłym dodatku do rodziny.

Gdzie kupiono rybę

Kupowanie ryb w sklepie oznacza sukces w ulubionej rozrywce, ale musisz dołożyć wszelkich starań, aby osiągnąć wynik. Również ten sen ostrzega przed ingerowaniem w losy innych ludzi, może to negatywnie wpłynąć na przyszłe relacje z tymi ludźmi.

Jeśli kupisz go na rynku, oczekuj zysku finansowego, ponieważ wkrótce pojawi się możliwość zostania uczestnikiem interesu korzystnego dla wszystkich. Nie należy też marnować zarobków, wkrótce pojawi się konieczność zakupu drogiego przedmiotu, dlatego lepiej odłożyć je na jakiś czas.

Kto dokonał zakupu

Teraz dowiemy się, jakie znaczenie dana osoba odgrywa we śnie. Jadłem ryby kupuje:

 • Dla kobiety – albo szybki dodatek do rodziny, albo przyjemna odmiana.
 • Dla mężczyzny – zapowiada szybki zysk. Jeśli istnieje możliwość zainwestowania pieniędzy, czas z niej skorzystać.
 • Ciąża – Ciąża będzie łatwa, a poród odbędzie się bez komplikacji.

Czytaj więcej:  Interpretacja snów czarno-biały kot

Kup rybną interpretację wymarzonej książki

Symbol ryby we śnie jest ściśle związany z wodą. Jak wiecie, woda odzwierciedla moralne i zmysłowe sfery ludzkiej świadomości. Jeśli zajrzysz do wymarzonej książki, kupno ryby to dobry znak. Taki sen obiecuje sukces w twoich staraniach i uzyskanie wyjątkowych możliwości.Aby rozszyfrować sen, skorzystamy z pomocy książek o snach. Kupowanie ryb we śnie to korzystny znak. Pacjent przepowiada powrót do zdrowia, a zdrowy – powodzenia i pomyślności.

Sen, w którym dostajesz dużo ryb, obiecuje bezprecedensowy sukces. Przedsiębiorcom zaleca się rozszerzanie i rozwijanie działalności. Jednak widzący interpretują tę fabułę na różne sposoby. Wiele zależy od szczegółów snu: jaki produkt został zakupiony, jaka była jego jakość. Tylko biorąc pod uwagę wszystkie małe rzeczy, możesz liczyć na prawidłowe rozszyfrowanie wizji.

przewidywania Millera

Wymarzona książka słynnego psychologa, jeśli zamierzasz kupić duże świeże ryby i wybierasz się na rynek, obiecuje radosne wydarzenia i nagłe zyski w rzeczywistości.

Jeśli marzysz o zdobyciu ryb akwariowych, w rzeczywistości będziesz musiał ciężko pracować, aby osiągnąć to, czego chcesz.

Dla Millera, jeśli we śnie stoi przed ladą, na której pięknie ułożone są tusze rybne, mówi o niewystarczającej gorliwości. Aby dostać to, czego chcesz i zająć wyższą pozycję, musisz pracować niestrudzenie.

Prognozy dla kobiet

Po co marzyć o mrożonych rybach? To symbol działania. Teraz jest najlepszy czas, aby zwrócić uwagę na swój wygląd. Bardzo pomocne będą zabiegi kosmetyczne, diety, sport.

Jeśli kobieta marzyła o tym, jak chodzi po rynku, wybierając ryby, powinna spodziewać się dodatku do rodziny. Z dużym prawdopodobieństwem możemy powiedzieć, że wkrótce zostaniesz mamą. Jeśli samotny mężczyzna ma marzenie, czas podjąć poważne kroki w kierunku urzędu stanu cywilnego.

Jeśli po zakupie ryb we śnie kobieta przygotowuje jedzenie dla gospodarstwa domowego, to jej opinia jest brana pod uwagę przede wszystkim.

W niektórych przypadkach dla kobiety, która wcześniej nie rodziła, nabycie ryb zapowiada wczesną ciążę.

A kiedy już jest na swoim miejscu, wymarzona książka pomoże określić płeć nienarodzonego dziecka. Jeśli nazwa ryby odnosi się do rodzaju męskiego – sandacza, jesiotra i innych, to będzie chłopiec. Samica – wzdręga, pstrąg, co oznacza, że ​​urodzi się dziewczynka.

Jeśli młoda dama śniła, że ​​kupuje mrożone ryby, oznacza to, że w rzeczywistości twój partner celowo spowalnia związek. Boi się wziąć na siebie większą odpowiedzialność i nie chce przenieść związku na wyższy poziom.

Po co marzyć po zakupie, aby stwierdzić, że produkt jest uszkodzony? Przy najmniejszej niedyspozycji udaj się do swojego ginekologa, ponieważ ten spisek zwiastuje problemy zdrowotne dla kobiety lub nienarodzonego dziecka.

Pierwsza świeżość

Książka marzeń odszyfrowuje nabycie wciąż żywego szczupaka jako wielki sukces.

Zakup kolejnej świeżej ryby zapowiada dobre zdrowie i dobre samopoczucie.

Rzeka we śnie jest interpretowana jako nudna, monotonna codzienność bez incydentów i ciekawych wydarzeń.

Jeśli kupiłeś owoce morza, wymarzona książka obiecuje ekscytujące przygody i niezapomniane wrażenia.

na lodowcu

Po co marzyć o kupowaniu mrożonych ryb? W rzeczywistości ciepło opuści związek z ukochaną osobą.

Jeśli przedsiębiorca kupuje schłodzony filet rybny, konieczne jest rozłożenie długów i uporządkowanie. To, o czym zapomniałeś, pojawi się w najbardziej nieoczekiwanym momencie.

Zakochanej młodej kobiecie, która we śnie nabywa mrożoną rybę, widzący zalecają, aby przestała przedstawiać „królową śniegu”. Wkrótce będzie miała ospałego i namiętnego rywala. Interpretacja snów zauważa: jeśli wszystko zostanie tak, jak jest, ukochany zostanie zabrany spod nosa. Również sen może oznaczać, że powinieneś przemyśleć swój stosunek do innych. Jesteś zbyt zimny i niedostępny. Bądź prosty, a ludzie się do ciebie odezwą.

Gdzie kupiłeś?

Kupiłeś ryby w sklepie? W rzeczywistości spotkaj się ze starymi przyjaciółmi lub wejdź do innego dobrego towarzystwa. Ponadto ta fabuła zapowiada aktualizację garderoby i udane zakupy. Sen, w którym kupujesz owoce morza w sklepie, sygnalizuje, że twój stan umysłu zależy tylko od ciebie. Nie bierz sobie do serca codziennych problemów.

Po co marzyć o pójściu na rynek? W rzeczywistości czeka na ciebie jakieś zabawne świąteczne wydarzenie. Widzenie we śnie, jak kupujesz nieświeże ryby na rynku, ostrzega przed trudnościami na drodze do celu. Powinieneś uzbroić się w cierpliwość i starać się jeszcze bardziej. Spróbuj abstrahować, a twoja świadomość da odpowiedź na trudne pytanie.

Wybierając rybę, długo nie możesz się zdecydować, którą wybrać? Interpretacja snów ostrzega przed zbliżającą się chorobą.

Śniło mi się, że zaproponowano ci kupno ryb po zbyt wysokiej cenie, co oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbw rzeczywistości czeka cię rozczarowanie i kłótnie. Być może zdrada ukochanej osoby, która przyniesie poważne cierpienie.

Czytaj więcej:  Po co marzyć o nalewaniu wody

Po co marzyć, jeśli opiekowałeś się rybą, ale nie ma sposobu, aby ją kupić? W rzeczywistości od krewnego dowiesz się sekretu, który wstrząśnie tobą do głębi.

Kupowanie ogromnej tuszy ryb we śnie – w rzeczywistości otworzą się nieograniczone perspektywy. Możesz radykalnie zmienić swoje życie na lepsze.

Sen, w którym kupujesz owoce morza i targujesz się, sygnalizuje cechy przedsiębiorcze. Twoja pomysłowość i awanturnictwo pomogą na wiele sposobów osiągnąć sukces.

sztuka kulinarna

Kupowanie wędzonych ryb to zysk bez wysiłku i inwestycji finansowych. Ale jeśli to zdarzenie często występuje we śnie, konieczna jest wizyta u gastroenterologa. Możliwa choroba przewodu pokarmowego.

Solony śledź to niespodzianka, zabawa, miłe spotkanie.

Interpretacja snów, jeśli kupisz porcję suszonego barana, przewiduje nieoczekiwany triumf. Smażona ryba to zwiastun dobrych wiadomości.

Ryba nabyta we śnie okazała się kawiorem – zdobądź cenne informacje. Użyj go poprawnie.

Jeśli we śnie płacisz za już przygotowany produkt, spodziewaj się dużych zmian. Możliwe jest otrzymywanie wiadomości od dalekich krewnych lub starych przyjaciół.

Jak zdefiniować proroczy sen

Kiedy interpretacja snu jest już znana z książki o snach, warto zajrzeć do rozdziału, kiedy sny się spełniają. Prawdopodobieństwo spełnienia marzeń zależy bezpośrednio od tego, w jaki dzień księżycowy miał sen i w jaki dzień tygodnia. W sekcji kalendarza księżycowego możesz dowiedzieć się, jaka jest dzisiaj faza księżyca i jaki jest dzień księżycowy.

Porównując wszystkie znaczenia dni tygodnia i dni księżycowych, będzie można określić, kiedy marzenia się spełniają i czy w ogóle się spełniają.

Kupowanie ryb: po co kupować ryby we śnie

Sonnik Miller

O czym marzy ryba:

 • życie w czystej wodzie – ku nieoczekiwanej radości;
 • martwy – na nieprzewidziane wydatki;
 • złapać go sieciami – do dobrobytu;
 • złapać i chybić – chcesz więcej, niż możesz sobie pozwolić;
 • kupowanie ryb we śnie – na dobry interes lub nieoczekiwany zysk.

Ukraińska książka marzeń

Kupuj ryby we śnie – na długo oczekiwaną ciążę. Kupując, możesz określić płeć przyszłego dziecka: ryba o męskim imieniu (sum, karaś, leszcz) zwiastuje chłopca, a żeńska (flądra, śledź, szczupak) – dziewczynka.

Kobieca książka marzeń

Dla kobiety sen o kupowaniu ryb należy uznać za dobry znak. Obiecuje harmonię w rodzinie, zdrowie i dobre samopoczucie. Kupowanie ryb może również sygnalizować nadejście długo oczekiwanego dziecka. Ale jeśli zakupiony produkt okazał się zepsuty, przyszła mama powinna bardziej uważać na swoje zdrowie i zdrowie dziecka.

Zagadka interpretacji snów

Po co marzyć o kupowaniu ryb:

 • żywy – do sukcesu w biznesie, rozwoju kariery i nieoczekiwanych zysków;
 • świeży – dla zdrowia;
 • rzeka – w niedalekiej przyszłości w twoim życiu rozpocznie się okres stagnacji i rutyny;
 • morski – czeka Cię wiele nowych doświadczeń, być może czeka Cię przyjemna podróż lub nowa znajomość;
 • zamrożony – do ochłodzenia w stosunkach z kochankiem;
 • wędzone – zwracaj większą uwagę na swoje zdrowie, zwracaj szczególną uwagę na prawidłowe odżywianie, aby uniknąć problemów żołądkowych;
 • słony – na nieoczekiwany prezent lub radosne wydarzenie;
 • suszone – do triumfu;
 • smażone – na dobre wieści;
 • w sklepie – do opłacalnego zakupu;
 • na rynku – do hałaśliwej zabawy.

Skarga

Moderatorze, zwracam uwagę, że tekst zawiera:

Skarga wysłana do moderatora

Strona zamknie się automatycznie

po 5 sekundach

Użytkownik strony Woman.ru rozumie i akceptuje, że ponosi pełną odpowiedzialność za wszystkie materiały częściowo lub całkowicie opublikowane przez niego za pomocą usługi Woman.ru.

Użytkownik serwisu Woman.ru gwarantuje, że umieszczenie przesłanych przez niego materiałów nie narusza praw osób trzecich (w tym między innymi praw autorskich), nie godzi w ich honor i godność.

Użytkownik serwisu Woman.ru przesyłając materiały jest tym samym zainteresowany ich publikacją w serwisie oraz wyraża zgodę na ich dalsze wykorzystanie przez redakcję serwisu Woman.ru.

Wykorzystanie i przedruk materiałów drukowanych ze strony woman.ru jest możliwe tylko przy aktywnym linku do zasobu.

Wykorzystywanie materiałów fotograficznych dozwolone jest wyłącznie za pisemną zgodą administracji serwisu.

Umieszczanie obiektów własności intelektualnej (zdjęć, filmów, utworów literackich, znaków towarowych itp.)

na stronie woman.ru dozwolone jest tylko osobom, które mają wszystkie niezbędne prawa do takiego umieszczenia.

Prawa autorskie (c) 2016-2019 Hirst Shkulev Publishing LLC

Publikacja sieciowa „WOMAN.RU” (Woman.RU)

Świadectwo rejestracji środków masowego przekazu EL nr FS77-65950, wydane przez Federalną Służbę Nadzoru w Sferze Komunikacji,

technologie informacyjne i komunikacja masowa (Roskomnadzor) 10 czerwca 2016 r. 16+

Założyciel: Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością „Hirst Shkulev Publishing”

Co to znaczy kupować ryby we śnie?

Wizerunek ryby niesie ze sobą pozytywną symbolikę i kojarzy się z dostatkiem, zmysłowością i szczęściem. Co to znaczy kupować ryby we śnie? Złów lub kup ryby – dla zysku lub wiadomości o pieniądzach. Rozważymy cechy interpretacji snu z książek o snach.

ryba we śnie

Jeśli jesteś we śnie wybierz ryby na rynku lub w sklepie, w rzeczywistości będziesz w stanie dokonać właściwego wyboru i opłacalnie kupić towar. kupuj duże ryby dobrej jakości – dla dużego przepływu gotówki i korzyści, a dla chorego – dla pomyślnego uzdrowienia.

Czytaj więcej:  Pies skomle we śnie

Jednak sen może mieć również negatywną interpretację: jeśli ryba była zepsuta i bezwartościowe – to zwiastuje chorobę, a dla kobiet – poronienie. Czasami sen ze zgniłymi rybami może ostrzegać przed niebezpieczeństwem zatrucia produktami niskiej jakości. Jeśli wybierasz się na imprezę lub uroczystość, uważaj na nieznane potrawy – lepiej ich nie próbować.

Obraz czerstwej ryby może pojawić się we śnie, jeśli na drodze do osiągnięcia celu pojawią się przeszkody. Nie bój się trudności, dąż wytrwale do celu, a osiągniesz swój cel.

Co oznacza sen, w którym marzyciel kupuje ryba bez głowy? Obraz tuszy bez głowy symbolizuje zdradę przyjaciela lub towarzysza. Osoba jest pełna zazdrości i domaga się twojego miejsca lub chce skorzystać z owoców twojej pracy. Dokładnie przeanalizuj wszystkie swoje relacje z pracownikami i znajdź tę osobę.

Jeśli rynek oferuje wysoka cena ryb, wkrótce ukochana osoba będzie rozczarowana. Kłótnie i ewentualne zerwanie relacji nie są wykluczone. Jeśli zaczniesz się targować i osiągniesz obniżkę ceny, to w życiu z łatwością osiągniesz swoje cele przy pomocy pomysłowości.

Ryby w snach kobiet

Dla zamężnych kobiet obraz ryby jest częściej kojarzony z początkiem ciąży. Dla kobiet ten sen obiecuje dobry prezent od mężczyzny, silne związki i szczęście. Jeśli we śnie mężczyzna daje rybę, oznacza to wczesną ciążę.

jeśli młoda dziewczyna kupuje ryby, sen zapowiada radość i miłą niespodziankę. Jeśli ryba żyła, dochodzi do fatalnego spotkania z narzeczoną. Jeśli zamężna kobieta kupuje żywe ryby, sen zapowiada romans z boku.

Kup martwe ryby – Weź inicjatywę we własne ręce. Kawaler nie dojrzał jeszcze do poważnego związku, dlatego konieczne jest popchnięcie rozwoju relacji we właściwym kierunku. Mrożona ryba symbolizuje partnera, który celowo spowalnia rozwój relacji z powodu niechęci do wzięcia jakiejkolwiek odpowiedzialności.

Jeśli w tej chwili dziewczyna nie ma romantycznego związku z płcią przeciwną, obraz mrożonej ryby mówi o jej cechach charakteru – marzycielka jest bardzo zimna i niedostępna dla młodych ludzi.

Uważa się to za dobrą wróżbę kupno złotej rybki – to zwiastuje wielkie szczęście marzycielowi i spełnienie marzeń. Dla młodej dziewczyny mogą to być zaręczyny, dla dojrzałej kobiety spełnienie marzenia o własnym biznesie. Każdy dostanie swoje.

Po co marzyć kobieta w ciążyi czy warto się tym przejmować? Ten sen zapowiada udany poród i silne, zdrowe dziecko. Po nazwie ryby możesz określić płeć dziecka: karp, morszczuk – dla chłopca; makrela lub szprot – dla dziewczynki.

Ryba w męskich snach

Dla mężczyzn wizerunek drogiej ryby (łosoś, różowy łosoś) zapowiada opłacalną transakcję i duże wpływy pieniężne. Im większa tusza, tym więcej pieniędzy nadejdzie.

Kup żywe ryby z akwarium – otrzymuj dobre wieści, które przyniosą radość. Przynieś tuszę ryby do domu – aby poznać miłą kobietę. Pamiętaj jednak, że przyciągnięcie kobiety bogactwem nie oznacza zdobycia jej serca.

Jeśli miałeś sen, w którym ukochana kobieta kupuje rybywkrótce zajdzie w ciążę.

Ryba w sklepie

 • Jeśli kupiłeś wędzoną rybę, wkrótce zarobisz.
 • Zakup śledzia obiecuje miłą niespodziankę.
 • Zdobycie solonej ryby zapowiada hałaśliwą zabawę z przyjaciółmi.
 • Suszony baran przepowiada nieoczekiwane wakacje.
 • Ryby gotowe do spożycia – posłuchaj ciekawych wiadomości.
 • Kup rybę z kawiorem – uzyskaj cenne informacje.

Inne interpretacje

 • Kupowanie ryb w puszkach – ku melancholii i smutkowi.
 • Kupowanie ryb w sklepie / na bazarze i przynoszenie ich do domu – na długo wyczekiwane spotkanie.
 • Za mało pieniędzy na zakup ryb – przeszkody na drodze do celu.
 • Widzenie targu rybnego to wielki sukces, jeśli jest obrzydliwy, nie uda ci się osiągnąć celu z powodu swoich kompleksów.
 • Obraz mrożonej ryby – brakuje ci ciepła uczuć.
 • Kup rybę i usmaż ją w piekarniku – jesteś zbyt namiętną osobą, zmniejsz ogień w swojej duszy.
 • Kupowanie nieświeżych ryb to życiowy problem.
 • Kupowanie ryb od przyjaciela – wasze losy się splotą.

O czym będą opowiadać wymarzone książki

Interpretacja snów daje niejednoznaczną interpretację: kupowanie ryb to sen albo o wygranej, albo o złym uczynku. Dokładna interpretacja będzie zależeć od uczuć śniącego. Dla mężczyzn ten sen ostrzega przed niebezpieczeństwem oszustwa.

Dream Dream Meneghetti wierzy, że ryba marzy o zdrowiu. Jednak przestarzała tusza ostrzega przed stratami w biznesie lub handlu.

Dreaming longo zwiastuje kobietom rychłe zmiany. Dla mężczyzn obraz ryby we śnie obiecuje bogactwo, jeśli tusza jest zgniła – ruina.

Sonn of Nostradamus wierzy, że ryba śni o kłopotach: można cię oczernić, zmanipulować i skrzywdzić.