Po co marzyć o wielu szpilkach

Interpretacja snów: dlaczego Pin śni, aby zobaczyć Pin we śnie, co oznacza

Interpretacja snów G. Millera

Dlaczego Pin śni – interpretacja psychologiczna:

Szpilka – Jeśli śniłeś o szpilkach, to ostrzega przed rodzinnymi kłótniami i konfliktami.Jeśli dziewczyna śniła o szpilkach, to ostrzega ją przed niegrzecznym traktowaniem jej przez kochanka.

Widzieć, że połknąłeś szpilkę – wtedy pewne nagłe okoliczności zmuszą cię do zaakceptowania ryzykownych warunków.Zgubiona we śnie szpilka grozi drobnym uszkodzeniem lub kłótnią.

Marzyłeś o zgiętej lub zardzewiałej szpilce – to ostrzega, że ​​​​twoje niepoważne zachowanie doprowadzi cię do utraty szacunku.Jeśli we śnie szpilka utknęła w twoim ciele, oznacza to, że pewna osoba będzie działać ci na nerwy.

Zobacz także: dlaczego marzą igły, dlaczego marzą ubrania, o czym marzy sukienka.

Dlaczego szpilka śni?

Szpilka – Jeśli marzyłeś o szpilkach, czekają Cię kłótnie z kobietami, strzeż się domowych brudnych sztuczek i szkód.

O czym marzy Pin na wymarzonej książce:

Szpilka – Jeśli marzyłeś o szpilkach, oznacza to, że ktoś może cię „dźgnąć” – zranić fizycznie lub słownie. Widząc szpilkę – do kłótni, wrogości.

Jeśli kobieta śniła, że ​​​​dźga materię szpilką, znajdzie przyjaciela. Dla mężczyzny taki sen oznacza, że ​​czeka go samotność. Znajdź szpilkę – rozpocznij kłótnię i przegraj.

Aby zobaczyć, że otrzymałeś szpilkę w prezencie – czeka Cię rozstanie z ukochaną osobą. Zgub szpilkę we śnie – będziesz miał prawdziwych przyjaciół.

Marzyłam o drogocennej biżuteryjnej szpilce – wtedy będziesz musiała bardziej dbać o innych niż o siebie. Jeśli marzyłeś o męskiej szpilce do krawata, zyskasz zdrowie psychiczne.

Śniło mi się, że zostałeś ukłuty szpilką – wtedy pokłócisz się z ukochaną osobą. Złamać szpilkę we śnie – czeka Cię samotna i pełna trudów starość.

Dlaczego Pin śni, jak interpretować sen:

Przypinka – Widzenie, że znalazłeś przypinkę, to nieoczekiwane spotkanie. Aby zobaczyć, że znalazłeś szpilkę leżącą czubkiem w twoją stronę, spotkasz wroga, który będzie próbował cię skrzywdzić w każdy możliwy i niepojęty sposób.

Widzieć, że znalazłeś szpilkę leżącą w twoją stronę tępym końcem – wtedy czeka cię zabawne spotkanie i impreza ze starymi, dobrymi przyjaciółmi.

Widząc, że przypinasz szpilkę do ubrania, oznacza to, że w prawdziwym życiu jesteś bardzo rozważną osobą i kalkulujesz każdy krok, zanim cokolwiek zrobisz. Dzięki tej swojej jakości łatwo unikasz spotkań z wrogami i dobrze prowadzisz interesy.

Interpretacja snów V. Mielnikowa

Po co marzyć i po co widzieć Pin we śnie:

Szpilka – Marzyła się szpilka – to zwiastuje kłótnie i skandale w rodzinie. Kłuć się szpilką we śnie – zupełnie obcy ludzie, których nawet nie znasz, bardzo cię denerwują.

Jeśli dziewczyna marzyła o szpilce, jest to dla niej zwiastunem zmartwień o brutalne traktowanie ze strony jej kochanka.Złamana szpilka we śnie sugeruje, że frywolność twojego zachowania doprowadzi cię do utraty szacunku.

Widząc, że zgubiłeś szpilkę i próbujesz ją znaleźć, jest to błahostka i drobne uszkodzenie. Przypinanie czegoś we śnie szpilką oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbniezwykłe okoliczności zmuszą cię do zaakceptowania narzuconych ci warunków.

Widzenie, że szpilka została złamana, jest ostrzeżeniem przed zbliżającym się żalem i stratą, a poza tym będziesz cierpieć z powodu niewystarczającej uwagi dla najbliższych.

Interpretacja snów Katarzyny Wielkiej

O czym marzy Pin na wymarzonej książce:

Przypinka – Aby zobaczyć, że widzisz na sobie szpilkę, w rzeczywistości będziesz musiał podjąć wiele wysiłków, aby chronić swój honor. Jeśli martwisz się we śnie, że zostałeś ukłuty szpilką, oznacza to, że nie będziesz w stanie skutecznie odeprzeć ataków na twój honor.

Jeśli kupisz zestaw szpilek, pomimo machinacji wrogów, nadal będziesz w stanie pokonać wszystkie trudności. Aby zobaczyć, że zgubiłeś szpilkę, powinieneś być ostrożny, ponieważ wśród twoich przyjaciół są nieżyczliwi.

Sen, w którym próbujesz coś zrobić szpilką, oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbnie będzie to dla ciebie łatwe, ponieważ obowiązek ochrony rodziny przed kłopotami i nieszczęściami spadnie na twoje barki.

Jeśli we śnie uda ci się wyprostować szpilkę, oznacza to, że zaciekle odeprzesz niebezpieczeństwa zagrażające tobie i twojej rodzinie.

dużo szpilek

Interpretacja snów Przypina dużo miałeś sen, dlaczego marzysz o wielu szpilkach we śnie? Aby wybrać interpretację snu, wpisz słowo kluczowe ze swojego snu w formularzu wyszukiwania lub kliknij na pierwszą literę obrazu charakteryzującego sen (jeśli chcesz otrzymać online interpretację snów listownie za darmo w porządku alfabetycznym).

Teraz możesz dowiedzieć się, co to znaczy widzieć dużo Piny we śnie, czytając poniżej za darmową interpretację snów z najlepszych internetowych książek o marzeniach Domu Słońca!

Czy miałeś kiedyś prorocze sny?

Interpretacja snów – szpilka

Przypinka jest uosobieniem niebezpieczeństwa, zaskoczenia i tajemnego zagrożenia. Obraz szpilki w twoim śnie powstał najprawdopodobniej dzięki dobrze znanym przesądom i znakom, które słyszałeś w prawdziwym życiu i które zostały zdeponowane w twojej podświadomości: „Nie podnoś szpilki do końca”, „ Jeśli znaleziona szpilka leży z twoją głową, mój przyjaciel pamiętał; jeśli końcówka jest skierowana w twoją stronę, wróg knuje”, „Dziewczyna kłuje się szpilką w palec – usłysz pochwałę”, „Przypnij szpilkę do ubrania – unikaj kłopotów”.

Znajdź szpilkę we śnie – na nieoczekiwane spotkanie. Jeśli we śnie znalazłeś szpilkę skierowaną w twoją stronę, spotkasz swojego wroga, który będzie próbował cię skrzywdzić na wszystkie możliwe i niepojęte sposoby. Jeśli znajdziesz szpilkę z tępym końcem do siebie, czeka Cię zabawne spotkanie i impreza ze starymi, dobrymi przyjaciółmi.

Czytaj więcej:  Widzenie wrony we śnie

Jeśli śniłeś, że przypinasz szpilkę do ubrania, to w prawdziwym życiu jesteś bardzo rozważną osobą i obliczasz każdy krok, zanim cokolwiek zrobisz. Dzięki tej cechie łatwo unikasz spotkań z wrogami i dobrze prowadzisz interesy.

Kłucie się szpilką we śnie to znak, że w rzeczywistości zrobisz bardzo ważną rzecz, która przyniesie ci nie tylko wielki zysk materialny, ale także szacunek i wdzięczność otaczających cię ludzi.

Łamanie szpilki we śnie to dowód na to, że pomimo tego, że w Twoim biznesie nie dzieje się najlepiej, masz nadzieję na cud. Czasami taki sen sugeruje, że czekają na ciebie nieoczekiwane wiadomości.

Jeśli śniło ci się, że za pomocą szpilki wkładasz gumkę do ubrania, to w prawdziwym życiu twoim sekretnym pragnieniem jest chęć zwrócenia na siebie uwagi swoim wyglądem, ubraniem i urokiem.

Utrata szpilki we śnie jest proroctwem drobnych nieporozumień spowodowanych rozproszeniem uwagi.

Interpretacja snów – szpilki

Interpretacja snów – szpilka

Szpilka widziana we śnie zwiastuje kłótnie i skandale w rodzinie. Kłuć szpilką – zupełnie obcy ludzie, których nawet nie znasz, bardzo Cię denerwują. Dla dziewczyny taki sen jest zwiastunem zmartwień o brutalne traktowanie przez jej kochanka.

Złamana szpilka wskazuje, że frywolność twojego zachowania doprowadzi cię do utraty szacunku. I zgubić szpilkę we śnie i spróbować ją znaleźć – do drobnej kłótni i nieznacznych szkód. Przypięcie czegoś szpilką oznacza, że ​​w rzeczywistości jakieś niezwykłe okoliczności zmuszą cię do zaakceptowania dyktowanych ci warunków.

Złamanie szpilki we śnie jest ostrzeżeniem przed zbliżającym się żalem i stratą, a poza tym będziesz cierpieć z powodu niewystarczającej uwagi ze strony najbliższych krewnych.

Interpretacja snów – szpilki

Szpilki we śnie ostrzegają przed rodzinnymi kłótniami i sporami.

Taki sen ostrzega dziewczynę przed brutalnym traktowaniem jej kochanka.

Jeśli we śnie połkniesz szpilkę, to w prawdziwym życiu jakieś nadzwyczajne okoliczności zmuszą cię do zaakceptowania ryzykownych warunków.

Zagubiona we śnie szpilka grozi drobnym uszkodzeniem lub kłótnią.

Wygięta lub zardzewiała szpilka ostrzega, że ​​twoje niepoważne zachowanie doprowadzi cię do utraty szacunku.

Jeśli we śnie szpilka wbija się w twoje ciało, oznacza to, że pewna osoba będzie działać ci na nerwy.

Interpretacja snów – szpilka

Sen, w którym widzisz szpilki, przypinasz coś, sortujesz je, oznacza rodzinne kłótnie, nieporozumienia, głupie żarty i plotki.

Kłucie lub bycie ukłutym szpilką to drobny kłopot.

Połknięcie szpilki to wymuszone ryzyko.

Zgubiony pin – drobne ubytki.

Zardzewiały lub wygięty – utrata szacunku z powodu złego zachowania.

Interpretacja snów – szpilki

Interpretacja snów – szpilki

Szpilki we śnie ostrzegają przed rodzinnymi kłótniami i sporami. Dla dziewczyny taki sen jest ostrzeżeniem przed chamstwem jej kochanka.

Połknąłem szpilkę we śnie – w prawdziwym życiu trzeba ryzykować.

Zgubiłeś szpilkę – spodziewaj się drobnych uszkodzeń lub kłótni.

Ukłuty maczugą – ktoś zacznie ci działać na nerwy.

Interpretacja snów – szpilka

Może zwiastować niezadowolenie, irytację i rozczarowanie.

Wiele szpilek – dla zysku.

Upadła szpilka to zadowolenie.

Zgubić pinezkę – możesz stracić wiarygodność.

Usiądź na szpilce – ku miłej niespodziance.

Interpretacja snów – szpilka

Szpilką łączy się dwie oddzielne rzeczy.

Czy jesteś szpilką, która łączy ze sobą różne osoby lub sytuacje? Czujesz się unieruchomiony, jak przygwożdżony chrząszcz?

Zobacz szpilkę we śnie

Szpilka w nocnych wizjach może reprezentować jakieś niebezpieczeństwo, zbliżające się kłopoty. Większość tłumaczy uważa, że ​​uXNUMXbuXNUMXbten obraz będzie miał wyraźne negatywne znaczenie. Potrafi też przewidywać kłótnie i nieporozumienia w relacjach z bliskimi, określa Sennik. Szpilka – to znak, że jesteś w poważnym niebezpieczeństwie i możesz podjąć pochopne działania. Zebraliśmy dla Ciebie opinie kilku popularnych interpretatorów, aby rozważyć główne interpretacje symbolu.

Podświadomy

Ostry produkt metalowy na poziomie podświadomości jest postrzegany jako coś nieprzyjemnego i niebezpiecznego. Ten obraz może uosabiać osobę w twoim otoczeniu, z którą rozwinęła się napięta relacja. Być może ciągle próbuje cię ukłuć, co naturalnie powoduje negatywną reakcję.

Jeśli zostaniesz zraniony igłą, może to oznaczać, że odczuwasz ból związany z komunikowaniem się z niektórymi osobami. Możliwe, że ktoś z twoich bliskich nie zachował się najlepiej, a teraz martwisz się, co się stało.

Ludowa książka marzeń

W interpretacji klasycznej obraz może mieć zarówno znaczenie pozytywne, jak i negatywne. To właśnie oznacza zobaczyć szpilkę we śnie:

 • czysty, piękny i błyszczący przedmiot wskazuje, że wszystko ułoży się idealnie. Będziesz miał pomyślny okres, miłych znajomych itp.;
 • metalowy produkt jest cofnięty – strzeż się nieżyczliwych. Niektórzy z tych, z którymi dobrze się komunikujesz, zaplanowali zło. Prawdopodobnie jesteś po prostu zazdrosny;
 • jeśli igła została uszkodzona, oznacza to, że grożą kłopoty i problemy zdrowotne;
 • wymarzona książka określa, że ​​uXNUMXbuXNUMXbszpilki są w ustach przewidzieć trudności. Za dużo powiesz, co źle wpłynie na obecny stan rzeczy;
 • kłucie jest sygnałem, że masz ukrytego wroga. Będzie próbował zrobić wszystko, aby zepsuć życie;
 • kup przedmiot – wkrótce dokonasz zakupu, do którego przygotowywałeś się od dłuższego czasu;
 • wydawało się, że coś gryziesz – kłócisz się z krewnymi;
 • znalezienie bardzo dużego kawałka metalu to znak, że osiągniesz znaczny zysk. Jeśli był mały, sen zwiastuje wieści, radosne wydarzenia;
 • rdza była obecna – w rzeczywistości będą kłopoty w sektorze finansowym, a także problemy zdrowotne;
 • в wymarzona książka złota szpilka symbolizuje dobrobyt, sukces, bogactwo.

Czytaj więcej:  Widzenie operacji we śnie

Interpretacja snów Freuda

Zdaniem psychoanalityka przedmiot ten symbolizuje męski narząd płciowy. Dlatego konieczna jest interpretacja wizji z tego punktu widzenia. Na przykład w wymarzona książka, aby zobaczyć szpilki, jeśli jest ich dużo – wyraźny symbol, że dążysz do różnorodnych intymnych kontaktów i ciągłej zmiany partnerów seksualnych.

Zwróć uwagę, jak rzecz wyglądała we śnie. Jeśli był pęknięty, była rdza, to są pewne problemy ze zdrowiem seksualnym mężczyzny. Skonsultuj się ze specjalistą, ponieważ dysfunkcja seksualna impotencja nie jest wykluczona. Dla kobiety ten sam obraz może oznaczać niezadowolenie z obecnego partnera.

Kłucie w punkt jest oznaką kontaktu seksualnego, jeśli dziewczyna miała sen. Ale dla mężczyzny taki sen mówi o podświadomym pragnieniu nawiązania kontaktu z przedstawicielami własnej płci.

Sonnik Miller

W opinii Wymarzona książka Millera, agrafka ostrzega osobę o nadchodzących skandalach w rodzinie. Jeśli wizja pojawiła się młodej dziewczynie, oznacza to nieprzyjemne, a nawet niegrzeczne podejście do ukochanej osoby. Połknięcie metalowego produktu – w rzeczywistości wydarzy się coś nieoczekiwanego. Nadchodzące wydarzenia zmuszą Cię do nieprzemyślanych i ryzykownych działań.

Śniło mi się, że zgubiłem igłę – w rzeczywistości poniesiesz drobne straty lub pokłócisz się z kimś. Jeśli był zardzewiały lub zgięty, będziesz działać zbyt niepoważnie. Z tego powodu masz kłopoty, utratę reputacji. Wydawało się, że punkt wbił się w ciało – znak, że będziesz komunikować się z bardzo nieprzyjemną osobą. Nie będziesz w stanie ograniczyć kontaktów, więc staraj się nie denerwować.

Dream Vanga

Jeśli wydawało się, że ukłułeś się w punkt, wróżka wskazała, że ​​​​nie trzeba uważać na język. Nadmierna gadatliwość może powodować problemy. W wymarzona książka, aby zobaczyć szpilki na ubraniach – znak, że wrogowie czekają na odpowiedni moment. Możesz stać się ofiarą ich machinacji.

Jeśli upuściłeś coś i próbujesz to znaleźć, oznacza to, że rozejdą się o tobie nieprzyjemne plotki i plotki. Przypadkowo ukłułeś kogoś ostrą igłą – w rzeczywistości spróbujesz obalić złe plotki, które rozpowszechniają o tobie zazdrośni ludzie i nieżyczliwi. Śniło mi się, że przypinasz małą rzecz do ubrania ukochanej osoby – w prawdziwym świecie bardzo boisz się stracić jego uwagę. Cenisz swoje relacje z nim i zrobisz wszystko, aby je utrzymać.

Dream Ezop

W tym wymarzona książka duża szpilka symbolizuje niebezpieczeństwo, zagrożenie dla śpiącego. Ten obraz może mieć następujące znaczenie, które zależy od okoliczności:

 • śnią, że znaleźli przedmiot – nastąpi nieplanowane spotkanie. Ale jeśli był wycelowany bezpośrednio w ciebie z grotem, musisz stawić czoła wrogowi. Zrobi wszystko, co w jego mocy, aby zrujnować ci życie. Jeśli szpilka została wycelowana w ciebie tępym końcem, spotkasz drogich ludzi, z którymi będziesz się świetnie bawić;
 • wydawało się, że przypinasz do ubrania małą rzecz – symbol tego, że jesteś przyzwyczajony do liczenia własnych sił. Działasz bardzo ostrożnie i nigdy nie podejmujesz kroków, jeśli nie jesteś pewien sukcesu. Pozwala to uniknąć kłopotów i osiągnąć cele;
 • nakłuty we śnie – w rzeczywistości trzeba zrobić coś bardzo ważnego. Planowany biznes może poprawić Twoją sytuację finansową, a także sprawić, że inni Cię docenią;
 • złamanie przedmiotu jest oznaką, że sprawy mają się dla ciebie niekorzystnie. Jednak wciąż masz nadzieję na najlepsze. Kolejna interpretacja snu – wkrótce otrzymasz wiadomości;
 • użyj szpilki, aby włożyć gumkę do ubrania – w rzeczywistości bardzo staraj się o szacunek innych. Lubisz zwracać na siebie uwagę i robisz wszystko, aby na to zasłużyć;
 • zgubić coś – zostaniesz rozproszony, z powodu czego nastąpią małe trudności.

Sonn of Nostradamus

Z punktu widzenia predyktora nie należy liczyć na coś dobrego po przespaniu się z tym obrazem. W większości przypadków zwiastuje kłopoty i kłopoty. Wydawało się, że masz przed sobą całą masę metalowych produktów, a ty badasz każdy z nich – w rzeczywistości nadchodziły kłopoty i poważne próby. Każdego dnia musisz rozwiązywać problemy i radzić sobie ze zniesławiającymi plotkami rozpowszechnianymi przez wrogów.

Kłucie punktem zirytuje zachowanie osoby, z którą dobrze się komunikowałeś. Po wstrzyknięciu pojawiła się krew – będziesz dręczony wyrzutami sumienia. Jeśli nie było krwi, możesz zrobić coś nieoczekiwanego i bardzo obiecującego.

Interpretacja snów Tsvetkova

Ezoteryk zwrócił uwagę, że duża liczba ostrych przedmiotów przepowiada kłopoty i kłótnie, które dotkną Ciebie i Twoich bliskich. Być może osoby z zewnątrz będą miały negatywny wpływ na relacje rodzinne.

Muzułmańska księga marzeń

Przypnij w islamskiej książce marzeń – to znak, że trzeba uporządkować sprawy z członkami rodziny. Skandale będą bardzo nieprzyjemne.

Marzyłem o szpilce: co to znaczy według różnych książek o marzeniach

Od czasów starożytnych szpilka była uważana za potężny amulet dla ludzi. Dlaczego ten symbol śni i co próbuje nam powiedzieć w snach, to trudne pytanie, które ma wiele znaczeń.

Książka snów interpretuje ten temat niejednoznacznie, ponieważ szpilka została przypięta do wewnętrznej strony ubrania na szczęście, ochronę przed złym okiem, a nawet miłość. Ten prosty przedmiot ma określony kształt, który może przyciągać do siebie ujemną energię i zamykać ją w sobie. W każdym śnie należy zwrócić maksymalną uwagę na szczegóły: warunki znalezienia szpilki otaczającej we śnie, jej kolor i cechy wizualne.

Ogólna interpretacja snu za pomocą szpilki

Widzenie szpilki we śnie jest uważane za dobry znak, jeśli ten przedmiot był błyszczący, nowy i czysty. Taki sen przewiduje wczesną nową znajomość, dobre wieści lub opłacalne przejęcie. Jeśli szpilka została odpięta we śnie, oznacza to, że ktoś w twoim otoczeniu knuje przeciwko tobie coś złego lub jest bardzo zazdrosny o twój sukces. Warto być ostrożnym.

Czytaj więcej:  Marzyć o białym śniegu latem

Złamana szpilka we śnie – do strat, niepowodzeń i chorób. Jeśli widziałeś szpilkę w ustach, nie mów za dużo. Być może twoja nieumiarkowana rozmowa doprowadzi do poważnego konfliktu.

Kłucie szpilką to ostrzeżenie, że w pobliżu jest osoba, która chce cię skrzywdzić za wszelką cenę.

Sen, w którym widziałeś wiele szpilek, może oznaczać:

 • wiele nowych szpilek – do finansowego dobrobytu, dużych zysków i szczęścia;
 • otrzymać kilka przypinek w prezencie – za dobre zmiany w życiu, zdrowie bliskich, wspaniałe wieści;
 • dużo zardzewiałych lub uszkodzonych szpilek – do niekończących się problemów, chorób, kłopotów i niepowodzeń;
 • rozrzucone szpilki – w celu wyjaśnienia relacji w rodzinie i początku serii kłótni;
 • młoda dziewczyna rozrzuciła szpilki – aby wkrótce rozstać się z osobą bliską jej sercu.

Po co marzyć o złotej szpilce? Najczęstsze znaczenia snu:

 • znajdź złotą szpilkę – do dobrobytu w rodzinie i nieoczekiwanych zysków;
 • zgubić złotą szpilkę – pożegnać się z biznesem i dobrobytem;
 • przypięcie złotej szpilki do ubrania – powodzenia w życiu biznesowym i osobistym;
 • kobieta daje mężczyźnie złotą szpilkę – za poważny związek i ewentualne małżeństwo;
 • otrzymać złotą szpilkę w prezencie – dla mężczyzn powodzenia w biznesie, dla kobiet oświadczyny;
 • ukłuć złotą szpilką – ostrzeżenie o istniejących zazdrosnych ludziach, którzy mogą cię skrzywdzić za twój sukces;
 • odpięta złota szpilka – do zastosowania wielkiej pracy ze względu na dochód w Twojej firmie lub firmie.

Jeśli we śnie dobrze widziałeś główkę szpilki, w życiu będzie ci towarzyszyć tylko szczęście i szczęście. Interpretacja snów interpretuje zamykanie szpilki jako znak, że przy odrobinie wysiłku będziesz w stanie poradzić sobie ze wszystkimi problemami i niepowodzeniami. Musisz tylko uwierzyć w siebie i zaopatrzyć się w siłę i cierpliwość.

Zakupiona szpilka we śnie to ważny nabytek, o który starasz się od dawna. Jeśli we śnie ugryzłeś szpilkę, w rzeczywistości czekają cię kłótnie z krewnymi i przyjaciółmi.

Znaczenie snów o różnych rozmiarach szpilek jest następujące:

 • znajdź dużą szpilkę – do dużych zysków;
 • znajdź małą szpilkę – do dobrych wiadomości, listu, miłego wydarzenia;
 • duża szpilka do ubrania jest oznaką obecności w twoim życiu wiernych i niezawodnych przyjaciół, którzy nigdy nie zostawią cię w tarapatach;
 • wybierz dużą szpilkę we śnie – na przyszłe zmiany w życiu;
 • duża szpilka z rdzą – na utratę finansów i poważną chorobę;
 • duża szpilka z czarnym koralikiem lub nitką – na utratę drogiej osoby.

Jeśli we śnie przypiąłeś szpilkę do ubrania i ją zgubiłeś, coś w twoim życiu wkrótce się zmieni i nie pójdzie tak, jak planowałeś. Możesz przetrwać oszustwo i ponieść porażkę w biznesie. Jeśli przypięta szpilka była czarna, to zostałeś poddany złemu oku, uszkodzeniu, spiskowi itp.

Marzenia ze szpilką w dłoni są interpretowane w następujący sposób:

 • spójrz na nową szpilkę w ręku – na dobroć, miłość i przyjemne zmiany w życiu;
 • spójrz na uszkodzoną i zardzewiałą szpilkę w dłoni – na rodzinne kłótnie i kłopoty;
 • ukłuć rękę szpilką – na trudności w życiu.

Szpilka na klatce piersiowej, widziana we śnie, przypomina ci o bliskich, którym brakuje twojej troski i uwagi. Jeśli połknąłeś szpilkę w nocnych snach, wkrótce czeka Cię sukces w kreatywności. Szpilka znaleziona pod dywanem podczas sprzątania we śnie wskazuje na obecność zazdrosnych ludzi w twoim życiu, którzy knują wokół ciebie intrygi. Szpilka wbita w podłogę wskazuje na zbliżającą się separację lub rozwód.

Jeśli we śnie przypiąłeś szpilkę do dziecka, to w prawdziwym życiu bardzo brakuje mu komunikacji z tobą.

Interpretacja snu za pomocą szpilki różnych książek o snach

Według wymarzonej książki Millera

Taki sen jest interpretowany przez wymarzoną książkę jako ostrzeżenie przed sporami i kłótniami w rodzinie. W przypadku młodych dziewcząt szpilka we śnie mówi o niegrzecznym stosunku ukochanej osoby do niej.

Jeśli we śnie połknąłeś szpilkę, w rzeczywistości czekają na Ciebie niezwykłe okoliczności, które doprowadzą do ryzykownych transakcji. Zardzewiała lub wygięta szpilka ostrzega przed twoim niepoważnym zachowaniem, które prowadzi do utraty szacunku dla ciebie ze strony innych.

Według wymarzonej książki Ezopa

Ta wymarzona książka uważa szpilkę za uosobienie tajnego zagrożenia, niebezpieczeństwa i niespodzianki. Jeśli we śnie znalazłeś ten przedmiot, leżący w twoim kierunku, to w przyszłości spotkasz swojego niebezpiecznego wroga, który może sprawić wiele kłopotów. Jeśli znaleziona szpilka leżała tępym końcem w twoją stronę, czeka cię przyjemne spotkanie z dobrymi przyjaciółmi.

Kłucie szpilką we śnie to ważna sprawa, która może przynieść wielki zysk materialny. Utrata szpilki jest oznaką drobnych nieporozumień w życiu spowodowanych roztargnieniem.

Według wymarzonej książki Mielnikowa

Ta wymarzona książka podaje następujące znaczenia snu za pomocą szpilki:

 • ukłuć szpilką – do nerwowych sytuacji, które prowokują ludzi wokół ciebie;
 • szpilka we śnie dziewczyny – do doświadczeń w związku z kochankiem;
 • złamana szpilka jest symbolem frywolności twojego zachowania w życiu;
 • złamać szpilkę – do zbliżającego się żalu i straty, niewystarczającej uwagi bliskich;
 • szukaj szpilki – do drobnych uszkodzeń i drobnych kłótni.

Według wymarzonej książki Velesa

Ta wymarzona książka uosabia szpilkę we śnie jako znak możliwej utraty ukochanej osoby lub bliskiej osoby w przyszłości. Ponadto ten przedmiot może oznaczać złe uczynki przeciwko tobie ze strony nieżyczliwych.

Jeśli mężczyzna we śnie trzyma szpilkę w ustach, to w prawdziwym życiu wysłucha opinii swojej żony. Jeśli we śnie zostaniesz ukłuty szpilką, popełnisz błąd w życiu z powodu własnej głupoty.